W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Ogniwo E+M z eCoal3.5 spadek sprawności/wzrost spalania? Help Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2019-01-23 18:19
  krzych_boch-og20 Posty: 140 Ostrzeżenie: 0
Kto pyta nie błądzi. Przy tych ustawieniach które podałeś verb nie szło palić więc kombinowałem. Doszedłem przy 8kw na 5x i 29 dmuchawa.To było najlepsze i tak się paliło. W poniedziałek przeszedłem na pełny automat i palę tak do teraz. Piec utrzymuje temperaturę w okolicy zadanej. Mam tylko za duży ciąg kominowy bo zauważyłem już wcześniej że jak piec idzie w podtrzymanie to wentylator śmiga dalej jak szalony a jeszcze tej nocy przy wietrze to już całkiem. Dziś kurirr ma mi dostarczyć regulator ciągu kominowego który zamontuję z nadzieją że to ustabilizuje spalanie.
Mój pic  można już podglądnąć więc wszelkie sugestie mile widziane.
Jeszcze raz dzięki za dotychczasową pomoc.
dodane 2019-01-15 20:10Stabilizator zamontowany i widać że ładnie działa teraz tylko zobaczę czy ma to oddziaływanie na wynik spalania bo jeżeli chodzi o stabilność na palniku to ma.
dodane 2019-01-17 10:17Witam. Od zamontowania regulatora ciągu przeszedłem na automat i od tej pory nic nie ruszałem. Teraz moja prośba czy ktoś z doświadczonych palaczy może sprawdzić moje ustawienia i wypowiedzieć się coś na ich temat?

dodane 2019-01-23 18:19Sterownik udostępniony. Proszę sprawdźcie moje nastawy.
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: Wd27