| Forum eCoal.pl v3.5 / v4.0 Czas na nowy palnik. Subskrybuj | ||||
| First pagePrevious page3 / 3Next pageLast page | ||||
|
|
||||
|
fred
|
Pearce napisał » 2019-03-13 21:15
Mam pytanie do osób z palnikami batory 10kw zamontowanym w oep16kw. Daje radę. Mam zainstalowany drugi sezon i jest OK. Nie trzeba niczego przestawiać. u mnie pali na grupowym. |
|||
| First pagePrevious page3 / 3Next pageLast page | ||||