W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Problem popme CO +4D Subskrybuj
2018-11-26 14:31
  KamilKGU Posty: 30 Ostrzeżenie: 0


Witam mam problem z  ustawienia. Nie wylaczac pompe CO.1 Po ociepleniu domu!
.I tak se pompa wylaczia a zawor jest se ustawia na 0%
Juz niewiem co mám robicz?

Ostatni aktualizacja robi klopoty!

Jest to blad firmware?

Dziekuje

Ahoj, mam problem s nastavením. NE vypnutou pumpu C0.1 po nahřáti domu
A přesto se pumpa vypne a 4D se nastaví na 0%
Už nevim co mám dělat. 

Je to problem firmware?

Děkuji 


https://esterownik.pl/forum/posty,4489/hytereze-nefunguje-ch-obvod-nefunguje
dodane 2018-11-26 14:31Prosze naprawic  ten blad.

Dziekuje


Edit: juz rozumiem, i to robi ten burdel.
Powinno ustavic HC1 na vsyztkich glowicach.


Dodano w Pokojach wybór obwodu CO. Po dogrzaniu wszystkich pomieszczeń dla których zdefiniowano obwód CO pompa zostanie zatrzymana.
2021-11-02 11:51
  matumaking Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
Ahoj, mám kolizi v řízení. minulá řídící jednotka měla funkci doplňkového čerpadla v kotlovém okruhu. Bruli má jen funkci mixovací čerpadlo. Rozdíl je v tom, že vaše mixovací funkce způsobí v mém případě urychlení změny a kolísání topné vody, 4D ventil není schopen uřídit ochranu zpátečky. Protože prioritu má mixovací čerpadlo než ochranný 4D ventil. Ani odlišné nastavení teplot ochrany ventilem a teploty mixovacího čerpadla, nemá vliv. Přikládám obrázek schématu zapojení mého kotle, a graf kolísání při použití mixovací pumpy.
Hledal jsem ve vašich možných schématech, ale nedokázal jsem uřídit kotel tak, aby plynule spotřeboval teplou vodu a začal dohřívat topný okruh aniž by se přehřál a zase schladil. Ve větších mrazech to budou velké vlny kolísání, a vyšší spotřeba uhlí a spotřeba elektřiny za čerpadla.


Bylo by možné doplnit funkci doplňkového čerpadla do seznamu, které by bylo zapnuté po dobu požadavku topení stejně jako hlavní čerpadlo, případně zapnout v případě nízké teploty na zpátečce, ale 4D ventil zahájí regulaci dříve než se spustí doplňkové čerpadlo. 
2021-11-03 14:39
  gwarek Posty: 582 Ostrzeżenie: 0

Witam.
Możesz ustawić w ustawieniach - funkcja pomy dodatkowej - pompa kotłowa.
Wtedy pompa na P1 która jest za zaworem 4D myśli że jest przy kotle.

Sterowanie P1 regulowanie jest temp. kotła a nie zaworu 4D.
Ustawisz temp. wyłączenia pomy na 40st.C i będzie to temperarura kotła.
Pozdrawiam.
2021-11-03 20:11
  matumaking Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
Kdy se vypne kotlové čerpadlo? Který senzor určuje spouštěcí a vypínací cyklus dodatkového kotlového čerpadla? Kotel udržuje 60°C. Aby připravoval teplou vodu.
Użytkownicy online: Dan440, drewnianysklep, Emil2005, Nadstmar, pioter, spawn