W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Nowy kocioł ze sterownikiem eCoal v3.5 i prośba o pomoc we stępnych ustawieniach Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2018-10-02 15:09
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0

Heh... tak Ci się gdzieś spieszy, że wolisz żeby źle działało ?
Pracował w prawo 7minut, otwarł się na 7%, coś Ci to mówi ?
2018-10-25 10:27
  OEPM26-Marcin Posty: 64 Ostrzeżenie: 0

Nie, nigdzie mi się nie spieszy

Teraz go poprzestawiałem jeszcze bo chyba jednak on nie do końca otwierał i nie do końca domykał więc tu też mógł być problem. Teraz otwieranie faktycznie jest w prawo i coś pozytywnego zaczyna się dziać

dodane 2018-10-03 17:59Jeszcze jedno pytanko. Póki co cały czas jadę na automacie. Jednak po 1,5 dniach jest prawie cały popielnik spieków mniejszych i większych tak więc ustawienia na pewno mocno do poprawy i kto wie, czy i taka lada dzień nie będę przechodził na spalanie grupowe. Póki co zmieniłem nadmuch z 4% na -6% i niby było dużo lepiej tylko za szybko rósł kopczyk więc zmieniłem też podawanie z 5 sekund na 4. Nie wiem czy to dobry manewr Minus tego taki, że rośnie mi temperatura podajnika. Wcześniej była cały czas poniżej 40 stopni tera ma prawie 46. Tak być może?

dodane 2018-10-25 10:27
Witam,


Będę chyba potrzebował pomocy w ustawieniu kociołka bo coś kiepsko mi to idzie. Zrezygnowałem z trybu retortowy-ecoal bo robiły się wielkie i twarde spieki co wyglądało dosyć marnie. Aktualnie działa to w trybie retortowy-grupowe. Początki były kiepskie bo po jednej nocy miałem cały popielnik popiołu i spieków, aktualnie jest trochę lepiej bo po jednym dniu jest pół popielnika co jednak jest chyba i tak zbyt dużą ilością :/ Dodatkowo po dzisiejszej nocy wywaliło mi sporo niespalonego groszku co w sumie nie jest dziwne bo kopczyk zrobił się za duży... Nie bardzo wiem co z tym zrobić bo jeśli zmniejszę ilość podań to wtedy się zapada... Może ktoś zerknąć i zobaczyć co tam można ewentualnie pozmieniać?
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: gienek_k, Henryk1952, Michal_S, UkmBoiler