W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Greenpal i wysoka temperatura podajnika Subskrybuj
2018-04-26 11:31
  Tommyle Posty: 129 Ostrzeżenie: 0
Witam kolegów. Czy ktoś pali greenpalem i ma problem z wysoką temperaturą podajnika?
Kocioł RBR-K, palnik batory 10. 
Od tygodnia zasypany pierwszy raz. Uziarnienie drobny grysik bez odrobiny piachu. Bardzo fajny.
Problem dotyczy wysokiej temperatury podajnika w okolicach 60 stopni. Na razie się nie przejmuję tak bardzo, ale niedługo trzeba przejść w tryb lato i będzie grzał tylko bojler. Boję się, że mogą być problemy w tym temacie.
Aktualnie palę w automacie. Nadmuch 0%, podań 10. Na palniku lekki kopczyk i w potrzymaniu raczej się mało zapada.
Do tej pory paliłem na grupowym, ale po zasypaniu tego greenpala nie chciało mi się kombinować z ustawieniami bo też był problem z tem. podajnika.
 Mógłby któryś z kolegów zerknąć na moje ustawienia. 
2018-04-26 15:05
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
60st nie jest źle u mnie na Varmo dochodziło do 90st.
2018-04-26 20:32
  karoka65 Posty: 3424 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
Tommyle temperatura nie jest jakaś specjalnie wysoka.
Anaana cały czas palę Varmo, idzie tylko woda i jedna drabinka w łazience ino, ino.
Mam panią z Grodkowa która rano wyłącza sterownik całkowicie z prądu, wieczorem załączają ster i kocioł rozpala się sam, tak varmo utrzymuje żar. U mnie teraz temp. podajnika jest niższa niż w trybie zima jak chodziło ogrzewanie.
2018-04-27 07:58
  Tommyle Posty: 129 Ostrzeżenie: 0
Dzięki za słowa otuchy
Użytkownicy online: DLA_KRYSI, Kiler5