W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Problem z kafelkiem w aplikacji mobilnej. Subskrybuj
2018-01-05 17:56
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Kiedyś już o tym pisałem i problem podobno nie tylko u mnie. Mianowicie kiedyś po kliknięciu na kafelek temperatura za zaworem nożna było bez problemu zmienić w/w temperaturę . Teraz po kliknięciu i zmianie temperatury i zatwierdzeniu wyskakuje okienko brak uprawnień.  Niby pierdoła ale za każdym razem jak chce zmienić temp. za zaworem musze wchodzi  w menu...ustawienia....zaawansowane itd. Czy serwis mógłby poprawić aby było jak wcześniej? 
Z góry dziękuję .
Pozdrawiam 
Szymon 
2018-01-05 18:19
  bigesdiges Posty: 45 Ostrzeżenie: 0
Dołączam się do prośby. Przydała by się też opcja ustawienia na sztywno pozycji zaworu 4D a nie temperatury zadanej za zaworem!
2018-01-05 22:28
  tadwit Posty: 9 Ostrzeżenie: 0
Też tak mam, niestety. Dlaczego brak uprawnień?
2018-01-06 01:07
  Macko Posty: 10 Ostrzeżenie: 0
Potwierdzam,
w aplikacji mobilnej przy próbie zmiany temperatury za zaworem pojawia się komunikat "Brak uprawnień!"

ps. tak przy okazji przydało by się zmniejszenie białych kafelków o połowę tak aby dwa mieściły się w jednym wierszu wtedy wszystko było by na jednym ekranie bez przewijania.
2018-01-08 06:36
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Ponawiam prośbę.  Dziś mamy wolne ale trzymając temat "u góry" liczę na reakcję serwisu. 
dodane 2018-01-08 06:36Podbijam temat i zarazem ponawiam prośbę do serwisu.
Użytkownicy online: kamilkadlec, morzel1, romkap