Forum eCoal.pl EKOGROSZEK BARTEX RUBIN 720 PLN /TONA Subskrybuj | ||||
Pierwsza stronaPoprzednia strona1 / 3Następna stronaOstatnia strona | ||||
|
||||
chris114
![]() |
Podrzucam info : ekogroszek Bartex rubin można aktualnie kupić w OBI w Częstochowie w cenie 720 pln / za tonę 17,98 za worek 25 kg cena ok więc postanowiłem poinformować kolegów
pozdrawiam Krzysiek
|
|||
|
||||
bodziasty
![]() |
A palił ktoś Bartexem Ekogroszek kamienny Black Power23-24 MJ >>>click<<<
Tona wychodzi 749 zł. U nas Rubina brak ![]() |
|||
|
||||
gmaj22
![]() |
bodziasty_ worki 20 kg, czyli tona 850,-
![]() |
|||
|
||||
bodziasty
![]() |
Czy aby na pewno
![]() 20 kg - 14,98 zł 1000 kg - x x = (1000 kg * 14,98 zł) / 20 kg dodane 2018-01-04 17:44U nas cena 14,98 zł - może tobie inną cene pokazuje Przez chwilę miałem niezłą łamigłówkę ![]() |
|||
|
||||
leON22
![]() |
Pewnie wybiera mu market wg lokalizacji u nas w Cz-wie po 16,24 za worek czyli 810pln/T , a Rubin faktycznie po 720 zł muszę kupić parę worków na próbę
![]() Ps.Czekam na większe mrozy żeby przetestować kupionego jesienią Silvera ![]() |
|||
|
||||
chris114
![]() |
Też mam 10 worków silvera na mrozy, ale na razie czeka . Obecnie pale rubinem i jest ok trochę więcej sadzy ale też słabo dmucham może dlatego. Za to bez spieków .
|
|||
|
||||
Olek85
![]() |
przebitka w radomiu niezła - rubin 25 kg/23,99
![]() ![]() dodane 2018-01-04 18:29silwer 24,99, gold 25,99 |
|||
|
||||
leON22
![]() |
Silver w Cz-wie po 900 zeta , też niezła cena
![]() ![]() |
|||
|
||||
Olek85
![]() |
leON22 napisał » 2018-01-04 18:32 Silver w Cz-wie po 900 zeta , też niezła cena ![]() ![]() odległość?? koszty transportu?? |
|||
|
||||
gmaj22
![]() |
bodziasty napisał » 2018-01-04 17:44 Czy aby na pewno ![]() 20 kg - 14,98 zł 1000 kg - x x = (1000 kg * 14,98 zł) / 20 kg dodane 2018-01-04 17:44U nas cena 14,98 zł - może tobie inną cene pokazuje Przez chwilę miałem niezłą łamigłówkę ![]() Mnie to pokazuje: ![]() Moze faktycznie wg lokalizacji najblizsze OBI w Opolu pokazało. "Ojro" z Niemiec i Holandii podbijaja cene ![]() |
|||
|
||||
bodziasty
![]() |
Grisza - u mnie Podkarpacie - bida - to i opał tańszy co by nas już całkiem nie dołować
![]() |
|||
|
||||
Olek85
![]() |
gmaj22 napisał » 2018-01-04 22:37 bodziasty napisał » 2018-01-04 17:44 Czy aby na pewno ![]() 20 kg - 14,98 zł 1000 kg - x x = (1000 kg * 14,98 zł) / 20 kg dodane 2018-01-04 17:44U nas cena 14,98 zł - może tobie inną cene pokazuje Przez chwilę miałem niezłą łamigłówkę ![]() Mnie to pokazuje: ![]() Moze faktycznie wg lokalizacji najblizsze OBI w Opolu pokazało. "Ojro" z Niemiec i Holandii podbijaja cene ![]() ustaw inne miasto cena powinna się zmienić ![]() |
|||
|
||||
piotrek83
![]() |
Wrocław, Silver po niecałe 800zł...
Opole 940zł... Coś z tym ojro na rzeczy może być, bo transport raczej nie wchodzi w grę opole jakoś bliżej do Mysłowic ma niż Wrocław ![]() |
|||
|
||||
leON22
![]() |
Szkoda że nie można zamówić Silvera we Wrocławiu ale do odbioru w Częstochowie
![]() ![]() |
|||
|
||||
Wikliraf
![]() |
Czy ten Silver faktycznie wam się tak dobrze spala??
Kupiłem Silvera na całą zimę i nie jestem do końca zadowolony. Wczesniej paliłem węglem z lokalnego składu - podobno ekoret - pakowany na składzie, ale jego aktualna cena 1000zł/t mnie przeraziła. W tym samym czasie była promocja na silvera 820zł/t więc kupiłem 1,5 tony. Po pierwsze węglą w workach brakuje. Żaden worek nie miał 25 kg. 23,5·24 kg razem z workiem do tego trochę wilgotny co jeszcze zwiększa jego cięzar. Ten ze składu był suchy jak pieprz(kurzył się). Zasypuje 4 worki tak jak poprzedniego węgla do kosza. Podajnik ustawiony wg starego węgla. Pokazuje, że powinno zostać 10 kg, a ja zaglądam do środka i praktycznie pusty zasobnik. Popiołu mam jakieś 30% więcej. Najgorsze jest to, że ten Silver mi sie żużluje i nie moge za pierona sobie z tym poradzić. Zjechałem z nadmuchem i niżej nie zejde bo mi się zasyfia wymiennik. Wydaje mi się, że to wina palnika (najmniejsza ekoeneregia), stąd moje pytanie jak się spala ten węgiel w innych konstrukcjach oraz jak oceniacie ten węgiel w porównaniu do innych?? Ja narazie jestem nastawiony na powrót do poprzedniego opału. |
|||
|
||||
leON22
![]() |
Witam , kupiłem 2 worki tego Rubina na test ale muszę poczekać aż trochę obeschnie 😕 Cena 720pln za tonę ale oczywiście w sklepie stara cena 900 zeta nie zmieniona :( Ciekawe dlaczego czy sprzedają po wyższej a po niższej tylko tym co wiedzą że jest niższa? Czy poprostu nie zmienili z lenistwa dlatego tracą klienta? Co do Silvera to jeszcze nie paliłem nim kupiłem tonę za 860 zł jak zrobi się zimniej to go zasypę i zdam relację co i jak , że spalania Rubina już wkrótce, pozdrawiam
![]() |
|||
|
||||
mirsol
![]() |
Palę tym Silverem,dosyć dobrze mi się spala kupiłem go w OBI we Wrocławiu .Problem jest taki że jest pakowany w workach foliowych i jest wilgotny. W tamtym roku kupiłem go w BARTEXsie w workach jutowych i był suchy jak pieprz i trochę lepiej się spalał,ale jest to dobry węgiel.
|
|||
|
||||
konto usunięte
![]() |
Ja tam sie wam dziwie ze kupujcie takie drogie groszki
![]() ![]() Od początku pale miałami , ale zazwyczaj kupuje taki granulacją jak eko-groch . Raz czy dwa , kupiłęm kilka worków eko niewiadomego pochodzenia i moge powiedzieć ze było z tym więcej problemu iz z miałem. Sąiad w tamtym roku palił skarbkiem po 880zł tona , nie powiem popiołu jak na lekarstwo , ale co z tego w tym roku pali tym samym miałem co ja i spala mniej niż na tym skarbku |
|||
|
||||
leON22
![]() |
Witam , Ameno25 też nie lubię drogiego opału
![]() ![]() ![]() |
|||
|
||||
bigesdiges
![]() |
Ja we wrześniu w Zabrzańskim OBI kupiłem po pół tony Silver 740zł/t, Rubin 700zł/ tona, gold 790zł tona, Bartex BLACK POWER 680zł/ tona. Promocja trwała tydzień. BLACK POWER - sadza, brud, mało ciepła. Rubin ok na temperatury w okolicy 0, suchy. Silver suchy, ładnie się pali, lekki spiek. Golda spaliłem worek ale nie miał okazji pokazać pazura bo za ciepło i piec więcej stał niż dmuchał, skutkiem czego kalafiory.
|
|||
Pierwsza stronaPoprzednia strona1 / 3Następna stronaOstatnia strona | ||||