W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Programator obnizonej temp CWU nie chce zaskoczyć przez WWW lub aplikację. Subskrybuj
2018-01-04 12:13
  MarcinJ Posty: 112 Ostrzeżenie: 0
Witam,
udało mi się podpiąc piec Ogniwo Eko Plus M z eCoal v3.5 do internetu. Więc siedzę i bawię się. Udało mi się fajnie i wygodnie zaprogramować CO na obniżone wartości w wybranych okresach dnia ale nie umiem tego samego dokonać przy pompie CWU. Ogólnie chodzi o to, że zaznaczam w aplikacji albo przez stronę okres kiedy temp CWU ma być obniżona (o 5 stopni) przy Histerezie 2 stopni ale nadal pompa uruchamia się u utrzymuje zadane 50 zamiast obniżonych 45.
Gdzie może być błąd?
2018-01-04 12:55
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Witam,okres kiedy temp ma być obniżona musi być zaznaczony w programatorze CWU.
Wartość obniżenia ustawiamy temperatura obniżona
Dodatkowo tryb CWU musi być ustawiony jako "programator" dopiero wtedy będzie działało według ustawień programatora.
Pozdrawiam
2018-01-04 13:02
  MarcinJ Posty: 112 Ostrzeżenie: 0

Dzięki.Dwa pierwsze podpunkty mam spełnione. Bawiłem się tymi kolorowymi prostokątami / kropkami na programatorze Temp obniżona ustawiona na 45 stopni. Testowo ustawiłem, ze od 12 do 14 ma być własnie temp obniżona. Jednak to nie działa. 
Nie umiem z poziomu komputera / smartfona znaleźć tej trzeciej opcji "programator" - może ustawienie tego jest możliwe tylko fizycznie przy piecu?
Co ciekawe również nie umiem całkowicie wyłaczyć CWU w wybranych godzinach. 
No nic, będę walczył dalej.

EDIT :
Znalazłem
Użytkownicy online: darekwalczuch