W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  Tylko 20 pomieszczeń. Czy jest możliwość zwiększenia tego limitu przy kolejnej aktualizacji ? Subskrybuj
2017-12-04 20:45
  nemesis-17 Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
Witam. Zakupiłem u na stronach e-sterownik cały system na 12 obwodów podłogowych i 16 pomieszczeń łącznie z łazienkami. Okazuje się że nie mogę podłączyć wszystkiego bo maksymalnie można utworzyć 20 pokoi i wliczają się to to pętle podłogowe. Finalnie do tego chciałbym dodać kilka głowic termostatycznych. Czy jest techniczna możliwość zwiększenia liczby pokoi do co najmniej 30, a super by było gdyby można było sterować 40 "pokojami". Czy jest możliwość zwiększenia tego limitu przy kolejnej aktualizacji ?
2017-12-04 20:56
  karoka65 Posty: 3424 Ostrzeżenie: 1 Karoka-EKO
I co masz 12 pętli w dwunastu pomieszczeniach?
2018-08-11 14:59
  nemesis-17 Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
nie w 8 pomieszczeniach

dodane 2017-12-04 21:16co już daje 24

dodane 2017-12-05 19:32Witam
Otrzymuję prywatne wiadomości co do tego że nie wiem jak to mam spiąć i że nie mam racji.
A więc.
Mam dwa rozdzielacze 14 i 15 sekcyjny plus w drugim domu 29 grzejników. Wszystko spięte jednym systemem CO. Do rozdzielaczy należą 24 pomieszczenia, więc w każdym muszę mieć czujnik i tak zakupiłem. Nie wspominam już o drugim domu gdzie jest ok 20 pomieszczeń (lecz nie we wszystkich planuję system) i 29 grzejników. Więc potrzebne mi sterowanie na 40 pomieszczeń jeśli chcę rozszerzyć system na całość CO!
Ponawiam więc pytanie czy limit będzie podwyższony... bo na razie sprzęt mi leży i nie może działać.

dodane 2018-08-11 14:59
Witam
Minęło ponad pół roku i dzwoniąc do firmy e-sterownik uzyskałem informacje, że prace nad powiększeniem limitu pokoi nie trwają i raczej nie będzie takiej zmiany. Szkoda, że pół roku temu dwa razy zapeniano mnie, że taki limit zostanie zwiększony przy kolejnej aktualizacji raczej na pewno na przyszły sezon grzewczy. Rozumiem, że nie wiele jest osób które taki duży limit potrzebują, ale u mnie jest to konieczne. Proszę o informację od informatyków; aktualizatorów czy taki limit zostanie zwiększony. Dla mnie osobiście minimum to chociaż 24 pokoje. Bardzo proszę o odpowiedź.
2018-10-16 09:06
  bezposrednia01 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Zapewnienia informatyków takie są Jeżeli nie mają takiej konieczności, to wątpię, żeby to przerabiali i zwiększali limit
2018-10-16 17:30
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Kup sobie jeszcze jeden sterownik i będzie 40 😉😆😆😆
Użytkownicy online: grzesiu, mariangroszek, Mateuszrychert, Michal_S, microwave, romkap, wiesiekk1