Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  bruli.pl v3.5  Glowica th2 - brak możliwości sparowania Subskrybuj
2017-12-02 10:10
  machusssuu Posty: 10 Ostrzeżenie: 0
Czesc,
Świeżo zakupiona głowica i pierwsza próba sparowania głowicy, niestety kończy się niepowodzeniem.
W chwili przyłożenia pokrywy do głowicy (lampka mruga na czerwono) po chwili pojawia się białe ciagle światło a następnie ciagle czerwone.
Co oznaczają kolory - wcześniej przy próbie sparowania chwilowo pojawiło się tez światło niebieskie.

Czy ta głowica jest uszkodzona? Można ją jakoś całkowicie "zresetować"?

Pozdr

2017-12-02 12:55
  seba Posty: 1423 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
Czy podczas parowania jesteś pewny, że w pokoju dodajesz głowicę a nie czujnik temperatury? To jest istotne.
2017-12-02 21:18
  machusssuu Posty: 10 Ostrzeżenie: 0
Cześć,
Tak, jestem tego pewien, pozostałe 6 głowic paruje się bez problemu tylko z ta jedna jest problem. Po
tym jak doprowadzilem do tego ze ponownie zapaliła się na niebiesko teraz podczas parowanie głowica miga na zielono, następnie jest ciagłe białe i znów ciagle czerwone oraz brak parowania.
2024-10-11 17:25
  Paczesiek Posty: 9 Ostrzeżenie: 0
Witam. Właśnie odebrałem 3 nowe głowice th2. Niestety nie jestem w stanie ich sparować z kotłem. Nie jestem w stanie wykonać pierwszego kroku. Przykładałem magnes z klapki w różnych miejscach i nie jestem w stanie doprowadzić do zaświecenia się białej lampki. Co kilka sekund dioda mruga na czerwono. Próbowałem też dodać urządzenie do pokoju z pominięciem tego kroku ale kociol go nie wykrywa. Nie widzi ich nawet gdy stoję metr od kotła. Można jakoś zresetować głowice ?  

Edit 
Przylozenie innego magnesu pomogło i światełko białe się zaświeciło. Niestety kociol nie wykrywa głowicy podczas dodawania urządzenia do pokoju. Mruga czerwona dioda, po chwili zapala się biała  dioda i znów czerwona. Nawet metr od kotła. Dodam że czujnik temperatury wewnetrzej kociol wykrywa. Podczas dodawania urządzenia z poziomu strony internetowej wyskakuje błąd "zły typ parowanego urządzenia" 
2024-10-13 08:10
  PrzemekP Posty: 1554 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Paczesiek napisał » 2024-10-11 17:25
Witam. Właśnie odebrałem 3 nowe głowice th2. Niestety nie jestem w stanie ich sparować z kotłem. Nie jestem w stanie wykonać pierwszego kroku. Przykładałem magnes z klapki w różnych miejscach i nie jestem w stanie doprowadzić do zaświecenia się białej lampki. Co kilka sekund dioda mruga na czerwono. Próbowałem też dodać urządzenie do pokoju z pominięciem tego kroku ale kociol go nie wykrywa. Nie widzi ich nawet gdy stoję metr od kotła. Można jakoś zresetować głowice ?  

Edit 
Przylozenie innego magnesu pomogło i światełko białe się zaświeciło. Niestety kociol nie wykrywa głowicy podczas dodawania urządzenia do pokoju. Mruga czerwona dioda, po chwili zapala się biała  dioda i znów czerwona. Nawet metr od kotła. Dodam że czujnik temperatury wewnetrzej kociol wykrywa. Podczas dodawania urządzenia z poziomu strony internetowej wyskakuje błąd "zły typ parowanego urządzenia" 

Prawdopodobnie musisz zaktualizować soft w sterowniku.
2024-10-17 18:17
  Paczesiek Posty: 9 Ostrzeżenie: 0
Aktualizacja pomogła. Dziękuję! 
Użytkownicy online: Bart, hektor, lobuz, petrzycha, s_wieslaw, tomaszsewen