W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Sklep esterownik.pl  Pytanie do serwisu ES Subskrybuj
2017-04-23 15:47
  khorne Posty: 13 Ostrzeżenie: 0
Witam mam pytanie odnośnie czujnika BT1  gdyż podczas porządków przed świątecznych moja żona zwaliła  go z mocowania po czym czujnik uderzył o ziemie i w   środku ukruszył się ten sensor odpowiedzialny za  pomiary czujnik  komunikuje się z urządzeniem jednak nie wskazuje żadnych pomiarów  czy jest możliwość naprawy tego? czy naprawa jest wogóle opłacalna?
2017-04-24 07:12
  mnich Posty: 263 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM /SERWIS
Witam
Proponuje przysłać do nas czujnik, zobaczymy co da się zrobić.

2017-05-20 13:52
  Kulin Posty: 93 Ostrzeżenie: 0
Witam.
Czy kiedyś w przyszłości planujecie rozbudowę platformy o dodatkowe funkcje, niekoniecznie związane ze sterowaniem kociołka ? mam na myśli sterowanie/programowanie kilku przekaźników, dzięki którym użytkownik będzie mógł zdalnie coś wyłączyć/załączyć lub zaprogramować w automacie.
Według mnie byłby to krok przed konkurencją...
Pozdrawiam
Kulin
2017-05-20 18:36
  wiktoriano Posty: 279 Ostrzeżenie: 0
KULIN - I tak i nie, teoretycznie osiągniesz to poprzez listwę przekaźnikową + stycznik dla większych obciążeń np. 16A i połączysz to w "placebo" czyli włączysz grzejnik a otworzy ci się brama, ale praktycznie będziesz musiał czekać (chyba) do 2  minut na reakcję. Praktycznie płyta główna jest przygotowana pod taką rozbudowę, ale na razie fundusze nie pozwalają na takie rozwinięcie projektu. To takie moje spostrzeżenia i być może się mylę. Z drugiej zaś strony nie znajdziesz takiego sterownika, który ma takie wsparcie i aktualizacje bo jeśli ktoś poda dobry pomysł na funkcję programową i są na to zwolennicy to pomysł jest wdrażany.
Użytkownicy online: bozena, derek71, idemnato, matrixpro, tomekryb