Forum  Aplikacje mobilne  Aplikacja eSterownik iOS dostępna w App Store Subskrybuj
2017-03-27 10:25
  marcinciesielski Posty: 21 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / iOS
Od wczoraj aplikacja eSterownik dla systemu iOS, obsługująca sterowniki eCoal, Bruli i Defro Smart w wersji 3.5 (istotne - aplikacja nie obsługuje starszych wersji sterowników), jest już oficjalnie dostępna w App Store.

Link do pobrania:  https://itunes.apple.com/us/app/esterownik/id1193614528?l=pl&ls=1&mt=8.

2017-03-31 12:00
  flimbooo Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
U mnie działa jak należy. Problemy były ze starym wykresem (wszystko miało ten sam kolor) ale wystarczyło zdefiniować go na nowo w aplikacji i wszystko jest OK.
Dziękuję za włożony trud i działającą appkę.
2017-04-02 08:40
  seban Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Witajcie.

Przesiadłem się ostatnio na telefon z iOSem, ale mam sterownik do kotła Ogniwo starego typu. Czy jest jakakolwiek możliwość, żeby sterować nim z poziomu iPhonea teraz?
Jest to w zasadzie jedyna appka, która mi nie bangla... :/
2017-04-12 09:34
  marcinciesielski Posty: 21 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / iOS
Stare sterowniki niestety nie będą już obsługiwane przez nowe aplikacje. Sterowniki od wersji 3.5 mają ujednolicone API, natomiast stare komunikowały się z aplikacjami binarnie, ponadto protokół komunikacyjny różnił się w zależności od wersji sterownika. Okazało się, że dodatnie do aplikacji sterowania wszystkimi sterownikami starych typów zajęłoby bardzo dużo czasu w momencie, kiedy najistotniejsze jest wspieranie nowszych produktów, aktualnie dostępnych na rynku, wymagałoby też wprowadzania do aplikacji pewnych rozwiązań, które już zostały zastąpione nowocześniejszymi. 
2017-09-17 21:07
  impex10 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam.
Mam pytanie a mianowicie gdzie mogę kupić nowy sterownik skoro mam starego typu ecoal a mam teraz fona z ios.
Nie mogę teraz sterować kotłem.
Proszę o odpowiedz bo nigdzie nie widziałem na stronie żeby można było kupić sam sterownik.
2017-09-17 21:26
  bonus Posty: 4 Ostrzeżenie: 0
np.  sklep
2017-09-18 12:19
  ooshy Posty: 128 Ostrzeżenie: 0
impex10 napisał » 2017-09-17 21:07
Witam.
Mam pytanie a mianowicie gdzie mogę kupić nowy sterownik skoro mam starego typu ecoal a mam teraz fona z ios.
Nie mogę teraz sterować kotłem.
Proszę o odpowiedz bo nigdzie nie widziałem na stronie żeby można było kupić sam sterownik.

możesz swobodnie sterować z ios. Zainstaluj przeglądarkę Puffin. Logujesz się normalnie jak przez neta. Może to nie dedykowana aplikacja, którą tak lubiłem na antku, ale cóż... Uwaga, Puffin obsługuje normalnie esterownik.pl (czego nie można powiedzieć o Operze czy Safari).
Użytkownicy online: Rszwarc

Ostatnio dodany

Robert Dyk - dom

Czytaj więcej

Wyszukiwarka

Wpisz moc kotła do wyszukiwarki - zobaczysz wszystkie kotł...

Czytaj więcej

Bruli.pl

Chcesz dowiedzieć si więcej o sterowniku bruli.pl ?...

Czytaj więcej

eCoal.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o sterowniku eCoal.pl ?...

Czytaj więcej