W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Niezależna pracą pompy mieszające. Wersja 1.0.0.3 Subskrybuj
2017-03-07 10:40
  els411 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Witam
Mam pytanie czy przy funkcji pompy mieszającej ustawionej jako pompa podłogowa, działa funkcja niezależna praca pompy mieszającej?
A jak nie działa to czy istnieje możliwość aktualizacji softu o taką możliwość? 

Z góry dziękuję za odpowiedź.
2017-03-07 11:50
  mnich Posty: 263 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM /SERWIS
Witam
Jeśli funkcję pompy CWU ustawimy jako CWU+Mieszająca, to wszystkie ustawienia pompy mieszającej będą realizowane na wyjściu pompy CWU.
2017-03-08 18:36
  els411 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Mnich, dziękuję za odpowiedź, jednak chyba nie do końca doprecyzowałem o co mi chodzi i Twoja propozycja chyba nie rozwiązuje problemu. 
Pod wyjście pompy mieszającej mam podłączoną pompę podłogowa.

A więc tak, chciałbym aby podczas cyklicznej pracy pompy CO, pompa podłogowa uruchamiała się w tym samym momencie co pompa CO. 
Obecnie po wybraniu funkcji ,,niezależna praca pompy mieszającej" na ,,NIE" , nie działa ona wspólnie z pompą CO.
2017-03-08 19:22
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
pompa podłogową można sterować tylko na postawie czujnika od podłogówki ( możemy też wybrać cykliczność pracy pompy) Ta niezależna\zależna  praca pompy działa tylko dla pompy mieszającej. Na ten moment nie jest przewidziana zmiana tej zależności. Jedyne co może Pan zrobić aby te pompy załączały się razem to ich " równoległe podłączenie ". Trzeba tylko pamiętać aby suma mocy  pomp nie przekraczała max obciążane wyjścia pompy CO   
2017-03-09 15:25
  els411 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Wszystko już wiadomo. Dziękuję za odpowiedź.
Użytkownicy online: faco, Szido