W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  Dodatkowa funkcja eCoal Subskrybuj
2016-12-29 08:04
  MALB Posty: 45 Ostrzeżenie: 0
Witam
Jako, że użytkuje piec ze sterownikiem eCoal 3,5 pomyślałem, że osoby odpowiedzialne za rozwój platformy i sterowników, mógłby dodać jedną małą funkcję, a mianowicie, czasy prac poszczególnych silników i pomp.
Ja widzę to tak: W ustawieniach sterownika dodaje się moce silników dla podajnika, wentylatora, i poszczególnych pomp, zaś sterownik licząc czas ich pracy, wypluwa nam, nową statystykę w postaci miesięcznego zużycia prądu. Mała rzecz, a cieszy. Może dzięki temu uda się komuś wyeliminować błędy w programowaniu pracy układu w celu oszczędzania prądu. Jak dla mnie proekologiczne rozwiązanie.

Kto jest za?
2016-12-29 09:58
  gmaj22 Posty: 2240 Ostrzeżenie: 0
Osobiście wolałbym wybrać sobie coś takiego i podłączyć do tego sterownik, zamiast zawracać głowę "osobom odpowiedzialnym za rozwój platformy i sterowników"
dodane 2016-12-29 09:58
2016-12-29 10:18
  MALB Posty: 45 Ostrzeżenie: 0
W sumie....
2016-12-29 11:25
  bobas Posty: 808 Ostrzeżenie: 0
Zdecydowanie lepszą opcją jest miernik zużycia który pokazał qmaj22.
Ludzie mają różne pompy, ze zmienną mocą, podajnik przy rozruchu bierze więcej niż podczas normanej pracy, to samo dmuchawa. Nie da rady wyliczyć zużycia tylko na podstawie czasu pracy urządzeń.

P.S.
Algorytmu spalania nie poprawili, a Ty liczysz na takie udogodnienia ?
Użytkownicy online: jamma, Martines, Panpjeter, ZbynekBezdek