Od dnia 16.10.2024 zostały wyłączone stacjonarne numery telefonów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 574 443 555.
Forum  Aplikacje mobilne  aplikacja mobilna po update 1.1.0.48 (301) - bug i tlumaczenie do CZ Subskrybuj
2024-09-27 09:51
  ledsezelim Posty: 24 Ostrzeżenie: 0
Dzien dobry
Wczoraj przeszed update aplikacji mobilnej w mojej komorce.
Doteraz mi sie pokazujac v EN, jakoe mile cudo ze w koncu mam jezyk czeski. Dzieki za to.
Ale chial bym zglosic bug przy pokazaniu statystyk - screenshot zalaczony
Dalej
widze, ze niektore tlumaczenie jest nie do konca w porzadku - polecam
pomoc w tym temacie i moge przejsc przez cale menu aplikacje i przekazac
jak  by bylo treba poprawic.
dodane 2024-09-27 09:51
2024-09-27 12:20
  PrzemekP Posty: 1560 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
ledsezelim napisał » 2024-09-27 09:51
Dzien dobry
Wczoraj przeszed update aplikacji mobilnej w mojej komorce.
Doteraz mi sie pokazujac v EN, jakoe mile cudo ze w koncu mam jezyk czeski. Dzieki za to.
Ale chial bym zglosic bug przy pokazaniu statystyk - screenshot zalaczony
Dalejwidze, ze niektore tlumaczenie jest nie do konca w porzadku - polecampomoc w tym temacie i moge przejsc przez cale menu aplikacje i przekazacjak by bylo treba poprawic.

Dziękujemy za informacje. Z chęcią skorzystamy z pomocy. Odezwiemy się aby ustalić jak najwygodniej byłoby współpracować.
2024-09-27 13:01
  ledsezelim Posty: 24 Ostrzeżenie: 0
PrzemekP napisał » 2024-09-27 12:20
ledsezelim napisał » 2024-09-27 09:51
Dzien dobry
Wczoraj przeszed update aplikacji mobilnej w mojej komorce.
Doteraz mi sie pokazujac v EN, jakoe mile cudo ze w koncu mam jezyk czeski. Dzieki za to.
Ale chial bym zglosic bug przy pokazaniu statystyk - screenshot zalaczony
Dalejwidze, ze niektore tlumaczenie jest nie do konca w porzadku - polecampomoc w tym temacie i moge przejsc przez cale menu aplikacje i przekazacjak by bylo treba poprawic.

Dziękujemy za informacje. Z chęcią skorzystamy z pomocy. Odezwiemy się aby ustalić jak najwygodniej byłoby współpracować.



OK, z mojej strony to najlepiej przez email, wiekszosc czasu jestem sluzbowo w delegacji poza domem
pozdrawiam
zdravím a přeju hezký den 
Użytkownicy online: Waldemar77