W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  chyba nie działa tryb auto lato Subskrybuj
2024-03-27 12:51
  andgro Posty: 614 Ostrzeżenie: 0
Witam
Czy w trybie palenia drewnem działa tryb auto lato? U mnie nie działa. Piec Ogniwo Bio Duo 15 kW. Palenie drewnem, bufor zewnętrzny.
.
2024-03-27 19:21
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
W programatorze AutoLato masz ustawiony cały czas tryb Zima - dlatego masz wrażenie, że nie działa - bo zachowuje się jak przy normalnej pracy.
2024-03-27 22:21
  andgro Posty: 614 Ostrzeżenie: 0
Ok zgadza się. Choć nie rozumiem sensu takiego ustawienia. Jeżeli włączę auto-lato to chce by działało na podstawie temperatury a nie jeszcze było zależne od jakiegoś programatora. Jak dla mnie programator ma sens tylko dla ustawienia zima lato, ale to tylko moje zdanie. Dzieki za odpowiedz
2024-03-28 07:19
  rj1972 Posty: 951 Ostrzeżenie: 0
Przeklikaj to a zrozumiesz. Prościej sie nie da. Zaznacz cały programator na kolor pomarańczowy czyli auto-lato wtedy uzyskasz to co chcesz przez 24 godziny 7 dni w tygodniu czyli non stop. 
Programator ma sens i kilka opcji do uzyskania w trybie auto-lato w zależności od pory dnia lub temperatury lub to i to. Ustawienie programatora nie przeszkadza aby ręcznie przełączać tryby lato i zima.
Użytkownicy online: Arturro, ogniwo555, tomas76, wojciechherman