W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  Nie działa apka po za domem Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2024-01-12 21:53
  rj1972 Posty: 951 Ostrzeżenie: 0
Ja nigdy nie spotkałem się z turkusowym ptaszkiem. Lepiej by się kobieta wypowidziała w temacie. Ale ja u siebie widzę faktycznie 3 kolory: czysto zielony na wifi, inny odcień zielonego (może to być turkusowy) na danych komórkowych i czerwony krzyż jako brak dostępu. Jeśli widzisz ptaszek potencjalnie turkusowy lub inny zielony ale nie czerwony to masz problem z telefonem lub z netem. Ptaszek to aktywne łącze ale bardzo słabe. Tak sądzę. 
2024-01-12 22:50
  Shrek Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
Tak zamontowana .... 

No żona powiedziała że to turkus hehe ... posprawdzam to jeszcze ile moge i umiem
2024-01-13 08:06
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Shrek napisał » 2024-01-12 22:50
Tak zamontowana .... 

No żona powiedziała że to turkus hehe ... posprawdzam to jeszcze ile moge i umiem

Jakimi danymi jesteś zalogowany do aplikacji ? Musisz się zalogować takim samych loginem / hasłem jak przy logowaniu się na esterownik.pl.

2024-01-13 16:10
  Shrek Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
Takimi samymi
2024-01-13 19:00
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
rj1972 napisał » 2024-01-12 21:53
Ja nigdy nie spotkałem się z turkusowym ptaszkiem. Lepiej by się kobieta wypowidziała w temacie. Ale ja u siebie widzę faktycznie 3 kolory: czysto zielony na wifi, inny odcień zielonego (może to być turkusowy) na danych komórkowych i czerwony krzyż jako brak dostępu. Jeśli widzisz ptaszek potencjalnie turkusowy lub inny zielony ale nie czerwony to masz problem z telefonem lub z netem. Ptaszek to aktywne łącze ale bardzo słabe. Tak sądzę. 

Źle sądzisz.
zielony - telefon jest w tej samej sieci co sterownik 
turkus - sterownik jest online ale telefon jest w innej sieci (niezależnie czy to dane komórkowe czy WiFi sąsiada)
czerwony - sterownik offline

Shrek - Twój sterownik jest online i nie ma problemu z dostępem do niego. 
Sprawdź czy na pewno jesteś zalogowany do aplikacji danymi z eSterownik.pl
2024-01-15 16:37
  Shrek Posty: 12 Ostrzeżenie: 0
Posprawdzałem wszystko ... i jest  już ok ... tylko odświeżanie danych trwa meeega długo 

Dziękuję wam wszystkim za pomoc.

A pytanie z innej beczki bo stało się coś co mi nigdy się nie zdażyło i to 2 razy. Sterownik jakby się zaciął piec chodził na mega obrotach przez całą noc. Podawał co 3 sekundy węgiel. Rano jak poszedłem zaglądnoć do pieca to pod paleniskiem miałe pełno niespalonego węgla z popiołem temperatura dość dużo ponad zadaną ... wystraszyłem się troche ale gdy otworzyłem zasobnik żeby zobaczyć ile zostało w środku węgla to po zamknięciu wróciło wszystko do normy. Z popielnika za jedną noc wyciągłem 3 wiadra niespalonego węgla z popiołem oraz ogarkami węgla, a w zasobniku było poniżej połowy.  

Co można z tym fantem zrobić? Da się zresetować sterownik? Czy to pomoże?
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: