W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Podłączenie do routera Subskrybuj
2022-09-16 17:52
  Nazer Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
Witam. 
Kupiłem piec eko pellet firmy ogniwo.  Z tego co się dowiedziałem jest tam właśnie sterownik Pello. W poniedziałek przyjdzie mi montować piec Pan, lecz jest on starszym człowiekiem i odnośnie podłączeń do internetu nie ogarnia tematu. Z tego co już wiem by bezprzewodowo sterować temperaturą potrzebuję np Zestaw RM1 +BT5B i moduł radiowy do RM1 i tym załatwię sprawę radiowego sterowania temperaturą tak? Drugie pytanie odnośnie do podłączenia do routera. W zestawie jest kabel sieciowy. Czy jest możliwość podłączenia przez wifi? Tzn czy do tego sterownika Pello można kupić kartę wifi i zamiast kablem podłączyć sterownik do routera poprzez wifi? Jeśli tak to proszę o link do takiej karty wifi.
2022-09-16 19:00
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Ad1) Tak
Ad2) Tylko podłączenie kablem Rj45, jak nie masz możliwości bezpośredniego podłączenia sterownika z głównym routerem, możesz kupić repeater z portem ethernet i nim złapać sygnał wifi z głównego routera i wtedy kablem do sterownika  
2022-09-18 13:02
  Nazer Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
leOn22 mam jeszcze pytanie jak podłącze pod sterownik Zestaw RM1 +BT5B i moduł radiowy do RM1 w domu, to trzeba to jeszcze jakoś na panelu ( ekranie ) pieca ustawiać, czy jak przestawia filmik tylko na czujniku w domu nacisnąć przycisk parowania i już będzie działać?
2022-09-18 13:31
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Wszystko jak na filmiku i instrukcji, potem trzeba go dodać do odpowiedniego obwodu CO i wszystko. Jak będziesz miał problem to pisz albo dzwoń do serwisu ES, napewno Ci pomogą  
dodane 2022-09-18 13:31Ps. Małe sprostowanie, nie wiem jaką posiadasz wersję oprogramowania sterownika, kiedyś czujnik przypisywało się do Pokoju, obecnie do Rozszerzeń. 
2022-09-20 18:58
  Nazer Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
Leon22 czy taki repeater będzie dobry?
TPLINK WZMACNIACZ SYGNAŁU WIFI WA855RE REPEATER - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl
bo właśnie kupiłem... Podłączę za pomocą niego piec z routerem przez wifi?
2022-09-20 20:40
  Michal86 Posty: 237 Ostrzeżenie: 0
Tak. Tplinka łączysz kablem Ethernet z  kotłem. Na routerze wciskasz wps i na tplinku środkowy przycisk i wszystko hula bez żadnej konfiguracji 
Użytkownicy online: maste, soniuchna84, sp3lff