W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Czujnik temperatury Bt1 Subskrybuj
2022-09-12 09:21
  cobrags500 Posty: 10 Ostrzeżenie: 0
Witam. Proszę was o pomoc. W ramtym sezonie wszystko było ok a teraz po aktualizacji jest probkem. Mam dwie pompy. Jedna na dół sterowana sterownikiem po kablu (dogrzewa pomieszczenie i si3 wyłącza). Druga na górę, jest tam czujnik temperatury bt1 radiowy ( dotychczas po dogrzaniu do zadanej temperatury rozłączał pompę). Po aktualizacji mimo, że dogrzeje fo temperatury zadanej to grzeje dalej. Widze w aplikacji, że na jafelku nie pokazuje aktualnej temperatury. Usuwałem czujnik i sparowałem na nowo i falej to samo. Jak wchodzę głębiej w ustawienia to czujnik niby pokazuje wilkgotność i aktualną temperatur3 a na kafelku nie. Prosz3 o pilną pomoc bo grzejniki ciągle grzeją mimo, że temperatura dawno została osiągni3ta
2022-09-12 13:56
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Odparuj czujnik z Pokoi a doparuj go z pozycji Pokoje -> Rozszerzenia ; tam wybierzesz którym obwodem CO ma dodany czujnik sterować.
Użytkownicy online: bozena, emaz, kapeki, krzysiek8621, mariangroszek, michalcz, prezes301, Romek, Sulkowice131, tszmi55