W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  prośba o pomoc - ogniwo eko pellet 18 Subskrybuj
2022-09-05 20:23
  luleczny Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam. Jako zielony w temacie kieruje się z prośbą o pomoc
Szukam takiego sterownika pokojowego do pieca z czujnikiem temperatury żeby piec się dostosowywał do temperatury zadanej w domu i żeby można było z niego sterować ( podnosić lub obniżać temperaturę która chce mieć w domu ) szukam czegoś bezprzewodowego . Mam nadzieję że będziecie wiedzieć o co chodzi. Z góry dziękuję za podpowiedzi czego szukać .
2022-09-05 20:34
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
Przecież masz taki sterownik, napisałeś w temacie o Pello v. 3.5, domniemam że masz taki sam sterownik, wystarczy do niego dokupić odpowiednie czujniki i wszystko będzie śmigać jak sobie ustawisz  
2022-09-05 20:44
  luleczny Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Może nie jasno napisałem . Na piecu jest panel - sterownik . Chodzi mi o taki panel żeby sobie w pokoju zawiesić np na ścianie , żeby mierzył temperaturę i żeby z niego można było np podnosić temperature albo obniżać .
2022-09-05 20:55
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
No grubo niejasno, poczytaj instrukcję obsługi sterownika, zobaczysz co on potrafi, oczywiście w zestawieniu z innymi bajerami zamontowanymi w instalcji np.zawór 4D itp... za dużo pisania, nic nie napisałeś o swojej instalacji  Opisz ją z detalami, wtedy będzie jasność, może coś Ci spasuje z gadżetów dostępnych w sklepie ES innych nie polecam  
2022-09-06 09:33
  Michal86 Posty: 235 Ostrzeżenie: 0
luleczny napisał » 2022-09-05 20:44
Może nie jasno napisałem . Na piecu jest panel - sterownik . Chodzi mi o taki panel żeby sobie w pokoju zawiesić np na ścianie , żeby mierzył temperaturę i żeby z niego można było np podnosić temperature albo obniżać .



Szukanie nie boli😉
Ale proszę
https://sklep.esterownik.pl/produkt/115
2022-09-24 15:05
  Sterownik_M8 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Jeżeli bardzo chcesz mieć taki sterownik, to jest drugie wyjście, do starego tabletu wgrywasz aplikację, tablet masz w mieszkaniu (wieszasz na ścianie?) i problem rozwiązany.
No chyba że wystarczy ci to samo w telefonie.
Użytkownicy online: baseball81, berabs, bogpie, czerskiandrzej, kolcz9, Nadstmar, streleca, virnik