W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  Dostęp do statystyk starszych niż rok Subskrybuj
2021-12-08 13:46
  skinex Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam,

Czy istnieje możliwość dostępu do statystyk starszych niż rok (np. chciałbym porównać całkowite zużycie w miesiącach czy całkowity koszt w miesiącach listopad 2020 vs listopad 2021)? Niestety widzę tylko statystyki dla ostatnich 12-u miesięcy.

Jeżeli nie ma takiej opcji to czy jest możliwość ręcznego eksportu statystyk do np. CSV żeby można sobie sprawdzać dane starsze niż ostatnie 12 m-cy?
2021-12-08 13:53
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Statystyki nie mają limitu - można zapytać o dowolną datę wstecz. W twoim przypadku ciężko zapytać dalej niż o rok skoro sterownik jest podłączony od września 2020.
Eksportu do CVS nie ma.
2021-12-08 14:02
  skinex Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Może niekonkretnie się wyraziłem. Chodzi mi o te statystyki:

Tutaj mam podgląd tylko 12 m-cy wstecz. Jak mogę podejrzeć wcześniejsze miesiące?
2021-12-08 14:18
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
skinex napisał » 2021-12-08 14:02
Może niekonkretnie się wyraziłem. Chodzi mi o te statystyki:

Tutaj mam podgląd tylko 12 m-cy wstecz. Jak mogę podejrzeć wcześniejsze miesiące?

Nie ma takiej możliwości - tam pokazujemy ostatnich 12 miesięcy. 
Można dowolnie zapytać o datę w głównym wykresach - otrzymamy te same wartości.
2021-12-13 10:16
  Eska Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Dzień dobry
Czy można zdobyć dene wszystkich czujników ze sterownika, którego już fizycznie nie ma?
Dane są dostępne na stronie internetowej- moge je podglądać, ale sterownik (karta) już fizycznie nie istnieje.
Chciałbym zachować te dane do porównania z nowym sterownikiem.
Użytkownicy online: