W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Brak dostępu do internetu Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2021-11-16 22:21
  mjecoal Posty: 11 Ostrzeżenie: 0
ad1. docelowo- ale dlaczego teraz nie działa stary?
ad2. "starszych niż rok nie odzyskam? czy z karty sd jednak tak?"
2021-11-17 08:13
  ven Posty: 657 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM
ad1. Prowadzimy różne prace serwisowe.
ad2. Na serwerze wykresy trzymane są przez rok, Na karcie SD w trybie lokalnym zostaną.
2021-11-17 09:55
  mjecoal Posty: 11 Ostrzeżenie: 0
Dziękuję wszystkim, za pomoc. Pozdrawiam.
2021-11-17 10:44
  krzych_boch-og20 Posty: 140 Ostrzeżenie: 0
Od kilku dni na starej wersji i w aplikacji brak statystyk i wykresów. Dzisiejszej nocy znikło wszystko i nie było możliwości się zalogowaę do urządzenia ani z poziomu strony ani z aplikacji dlatego skoro tak zachwalana jest nowa platforma chciałbym przejść na nową platformę i tu pytanie : Czy po przeniesieniu statystyki i wykresy nadpiszą się? Czy wszystko jest liczone od nowa?
2021-11-17 10:53
  PrzemekP Posty: 1518 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
krzych_boch-og20 napisał » 2021-11-17 10:44
Od kilku dni na starej wersji i w aplikacji brak statystyk i wykresów. Dzisiejszej nocy znikło wszystko i nie było możliwości się zalogowaę do urządzenia ani z poziomu strony ani z aplikacji dlatego skoro tak zachwalana jest nowa platforma chciałbym przejść na nową platformę i tu pytanie : Czy po przeniesieniu statystyki i wykresy nadpiszą się? Czy wszystko jest liczone od nowa?

Kopiowane są wszystkie dane dotyczące statystyk - pozostają bez zmian.
Wykresy - ostatnie 12 miesięcy jest kopiowanych na nową usługę.
Nie ma potrzeby niczego dopisywać jeżeli chodzi o statystyki.
Jedyną rzeczą którą trzeba uzupełnić to powiadomienia. 
2021-11-24 23:25
  Miros17 Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
mjecoal napisał » 2021-11-16 21:52
Reasumując:
1.migracja konieczna-stara strona działać nie będzie
2. wykresów np temperatur starszych niż rok nie odzyskam? czy z karty sd jednak tak?
3.czy jest uzasadnienie abym dodatkowo zrobił aktualizację - jak jest to można zrobić jeśli nic nie popsuje przeskok z 1.1.26.12 na obecny?
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi to się chwali.

4. sterownik pinguje w sieci lokalnej a na routerze internet mam - sterownik jest w trybie offline - restart prądowy zrobiłem i nic nie dało.



Jak rozwiązałęś problem z brakiem internetu w sterowniku bo mam identycznie ? Internet sprawdziłem na lapku, po podłączeniu przez Ethernet i wszystko ok a na sterowniku brak ;/ Mam Ogniwo Eko Plus + , sterownik Ecoal.

Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: adasko79, Hajnel, Martines