W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Problem z aktualizacją sterownika, brak możliwości dodania pokoi Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2021-11-08 09:51
  adzik Posty: 39 Ostrzeżenie: 0
raen napisał » 2021-11-08 00:17
Zgadza się, ja u siebie uruchomiłem aktualizacje z poziomu strony www, po podłączeniu pieca do sieci zobacz jaki adres mu przydzielono, tam się zaloguj i kliknij na dole strony przycisk aktualizacji. 
 

Dzięki poszło. Po IP na sterownik trzeba wejść (tak może jaśniej dla kogoś) i aktualizacja poszła bez problemów. 
Dziwne, że z poziomu stronki po wejściu na moje urządzenie nie było ikonki aktualizacji. 


P.S. @leON22 daruj sobie nabijanie postów.
2021-11-08 11:09
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
@adzik daruj sobie zbędne uwagi na mój temat sam mam tą wersję i wtedy nie wiedziałem że jest nowsza 
2021-11-08 21:29
  adzik Posty: 39 Ostrzeżenie: 0
leON22 napisał » 2021-11-08 11:09
@adzik daruj sobie zbędne uwagi na mój temat sam mam tą wersję i wtedy nie wiedziałem że jest nowsza 

Przepraszam ale to Ty zaczołeś. Nie wiem czy nie zrozumiałeś pytania czy jak? Z takim stażem na forum - nie wypada. W każdym bądź razie udało się zaktualizować do najnowszej wersji natomiast dziwi mnie, że nie wyskoczyła aktualizacja automatyczna. 
Pzdr @leON22
2021-11-08 21:38
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Nie gniewam się i zrozumiałem treść pytania , tylko Ty nie napisałeś o którą wersję oprogramowania Ci chodzi ? Napisałeś najnowszą dla mnie najnowszą była ta którą oboje posiadaliśmy , również nie miałem widocznej ikonki aktualizacji na platformie  Dlaczego , to raczej pytanie do ES 
PS. Właśnie przed chwilą zaktualizowałem swój sterownik do najnowszej wersji 1.1.35.0 ale również po adresie IP wpisanym w przeglądarkę I już mi się nie podoba dolny pasek na którym jest nadziabdziane kolorowych kropek ( grzanie / podtrzymanie ) przecież to wszystko jest w zdarzeniach 
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: 1983, AniPik, hdebiec, jurkus, piotrmorawiec, ViktorG, Vitis