W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  czujnik pokojowy do pieca eco pellet compact 1.4KW Subskrybuj
2021-06-03 15:14
  Lettisia Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
witam, jaki czujnik pokojowy do pieca eco pellet compact 1.4KW będzie najlepszym i najprostrzym rozwiązaniem aby wskazywał temperturę, alarm pieca, o  zbliżającym się doładunku pelletu..itp.... w obecnej chwili nie mam nic nawet czujnika czujnik KTY81-210 , który jest w standardzie..Piec został zamontowany końcem kwietnia i na dzień dzisiejszy poznaję go. Ostatnio piec piszczał całą noc bo wykazał błąd...dlatego chciałabym aby "coś" jednak było zamontowane w domu...czy ten czujnik KTY81-210 spełni moje oczekiwania. dziękuję za odpowiedż 
2021-06-03 17:24
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Witam ,niestety żaden czujnik nie rozwiąże problemu alarmów generowanych przez kocioł  Jedyne słuszne rozwiązanie to podłączenie sterownika do internetu , zainstalowanie aplikacji mobilnej na fona ,  wykupienie pakietu punktów w sklepie ES i odpowiednie ustawienie alarmów które mają być wysyłane na sms lub emaila Co do czujników temp. osobiście polecam zestaw radiowy , który również jest do nabycia w sklepie ES , pozdrawiam
PS. Dodatkowo możesz zainwestować w dodatkowy panel LCD i zamontować go w dowolnym pomieszczeniu . Panelem możesz również sterować kotłem ,wyświetla wszystkie informacje podobnie jak głowny , dodatkowo piszczy w czasie alarmu , również do nabycia w sklepie ES
2021-06-06 13:39
  Lettisia Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
dziękuję 
Użytkownicy online: maste