W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Nastawy pieca ogniwo eko plus 20kW Subskrybuj
2021-03-16 09:38
  Obier Posty: 0 Ostrzeżenie: 0
Witam,
Kolejny rok jestem w posiadaniu pieca ogniwo eko plus o mocy 20 kW i nadal nie potrafię opanować ustawień żeby nie robiły się spieki i żeby podajnik wystarczył na więcej niż 3 dni (worek 25kg na dzień)
Proszę o pomoc, co mogę zmienić.
Dodam, że ekogroszek to 29 mj/ kg KGM Gold
2021-03-16 18:44
  cosnekjr Posty: 28 Ostrzeżenie: 0
Napisz jakie masz ustawienia pieca
2021-03-16 22:43
  1000MB Posty: 52 Ostrzeżenie: 0
Napisz, tak jak moja Prababcia życzenia urodzinowe, bo na "elektrycznych tj. internetowych" się nie zna i nie chce. Ty znasz się i chcesz, ale nie możesz tego udostępnić, bo  . Ufam, że wkrótce będziesz mógł to zrobić po zakończeniu akcji  . Z zainteresowaniem spojrzę na Twoje ustawienia gdyż ja również  "jestem w posiadaniu pieca ogniwo eko plus o mocy 20 kW". Z życzeniami "samego suchego w podajniku"
2021-03-17 22:58
  leON22 Posty: 6508 Ostrzeżenie: 3
Podstawą udzielenia jakiejkolwiek pomocy jest dokładne opisanie swojej instalacji, potem udostępnienie sterownika j/w z tym będzie obecnie problem  Możesz zrobić foty ustawień z wyświetlacza sterownika i tutaj wrzucić, bo to że spalasz 25kg na dobę już wiemy, pytanie dlaczego ile m2 ogrzewasz, czy dom ocieplony itd j/w napisem bez tego nikt nie będzie Ci wróżył, pozdrawiam  
dodane 2021-03-17 22:58PS. Kociołek widoczny , pozostaje opisać swoją instalację i zaktualizować sterownik do najnowszej wersji
Użytkownicy online: jamma