W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  czarna perła Subskrybuj
2020-12-13 19:59
  hvbert Posty: 11 Ostrzeżenie: 0
Czy możecie podzielić się doświadczeniami, ze spalania czarnej perły w piecach Ogniwo? Wiem, że się spieka i tworzą się kalafiory i dużo popiołu. Aktualnie palę w grupowym 8kw-33% w piecu OEP 16kw. Czy ktoś palił w automacie lub na ustawianiach ręcznych i może się podzielić swoimi ustawianiami? Chciałbym spróbować, a dobrze mieć punkt odniesienia na start.
2020-12-15 19:35
  ares1980aa Posty: 44 Ostrzeżenie: 0
Ja tylko Perłą Pale w Auto nie narzekam na ten tani opał. Tylko ważne ja w swoim OPE25 mam ustawioną korektę dmuchawy -10% i czas podawania 5sek.  Co roku jak węgiel inny to troszkę dodam troszkę ujmę i jest git. Jak jakieś inne pytania pisz.
2020-12-15 21:00
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Jak kolega pisze: trzeba lekko podregulować i będzie dobrze. Po co Ci tryb ręczny, skoro automat potrafi nieźle spalać ? Od czasu powstania ecoala wiele się zmieniło - wysłuchano sugestii użytkowników i to nie jest ten soft co był. Teraz jest naprawdę dobry. A Tobie chyba nie zależy na tym, aby zamieszkać w kotłowni ? Podrasuj i spieprzaj z forum do rodziny ;]
Użytkownicy online: adam777, adriano49, bruno62, Dbodniak, karkut4, piotrekszkola, Sybis