W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  ip pieca Subskrybuj
2019-10-10 18:08
  edkla Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
hej nie moge połączyć pieca z aplikacją mobilną 
2019-10-10 18:54
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Hej, podaj więcej informacji.
Co zrobiłeś, co gdzie wpisałeś, jakiej aplikacji używasz, jaki masz sterownik ..
Będzie łatwiej odpowiedzieć
2019-10-10 19:20
  edkla Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
mam sterownik V3.5 a wersja oprogramowania1.1.26.12 a aplikacje wyświetlone mam taki jak pello mobile,defro smart mobile,ecoal mobile ,esterowniki mobile prosze o pomoc
2019-10-10 19:27
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Czyli nadal mało wiemy. Podaj proszę nazwę swojego sterownika. 
Czy jest to ecoal 3.5 ? 
ecoal B 3.5 ? 
Pello 3.5 ? itd itp...

Klikając w zakładkę nasze produkty wybierz proszę z listy swój sterownik. 
Klikając czytaj więcej przeniesiesz się na stronę na której znajdziesz pliki do pobrania. 
Jeden z nich to jak podłączyć sterownik do platformy esterownik.pl. 

To pierwszy krok. Po wykonaniu tego zadania dopiero możesz zalogować się (tymi samymi danymi co na platformie esterownik.pl) w odpowiedniej aplikacji. 

Możesz również korzystać z aplikacji w wersji offline,do tego wystarczy podpiąć sterownik do routera i mieć na telefonie tą samą sieć internetową którą otrzymuje sterownik. 
Logując się offline podajesz login oraz hasło lokalne czyli root;root
2019-10-10 19:51
  edkla Posty: 2 Ostrzeżenie: 0
jest to sterownik eCoal3.5 ale nie mam go kablem podłączonego do internetu bo mam w domu sieć vektry wifi cz y musze się podłączyć jakoś do internetu?
2019-10-10 19:53
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Jeżeli nie ma możliwości podpięcia sterownika kablem bezpośrednio do głownego routera w domu to potrzebny jest access point z obsługą(funkcją) clienta. 

Takowy dodatkowy router wpinamy do sterownika i on łączy się bezprzewodowo z głownym routerem w domu. 
https://sklep.esterownik.pl/produkt/93

Coś takiego np.

Użytkownicy online: farus89, Jp1976, ogniwo555, Omega