W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  wyładowanie Subskrybuj
2019-08-31 11:16
  Zygmunt-28 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Po piątkowym wyładowaniu w nocy nie swieci się moduł sterownika a wyświetlacz pokazuje praca awaryjna awaria czujnika spalin, czy ktoś może spotkał się już z tym pewnie szczelił cały moduł nie wiem ile bedzie kosztowac naprawa piec zamontowałem 1 rok temu, pewnie gwarancja tego nie obejmuje
Czekam na odpowiedz Zygmunt
2019-08-31 15:19
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
Niestety gwarancja tego nie obejmuję. Spakować płytę główną, można też dołożyć panel i czujnik spalin ( wszystko zostanie sprawdzone). Do paczki dołożyć dane kontaktowe i opis usterki. W poniedziałek wyślesz czwartek piątek powinna być u Ciebie w domu. Koszty, zależy od ilości uszkodzonych elementów. Trzeba też się liczyć z tym że nie zawsze jest się wstanie wszystkiego naprawić, kiedy np. są zawarcia ścieżek miedzywarstwami (płyta jest z laminatu wielowarstwowego).
Przyślij, zobaczymy, ocenimy i poinformujemy tele o kosztach. Jest duża szansa że zostanie naprawiona.
2019-08-31 15:37
  Zygmunt-28 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0

Dziękuję ślicznie za odpowiedz dzwoniłem do serwisanta ( który to zakładał bo piec jest na gwarancji ) w poniedziałek ma przyjść wymontować i pewnie bedzie to wysyłał , i oczywiście doliczy sobie itd, itd ale jesli można prosić o nr telefonu to będę wiedział na przyszłość bo nie wiem co mi odpowie serwisant i na ile mi to wycenią , jakby co to zadzwonię

pozdrawiam Zygmunt
2019-08-31 15:48
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
nr telefonu jest w kontaktach lub na ostatniej stronie instrukcji. 605 780 882
2019-08-31 15:55
  Zygmunt-28 Posty: 5 Ostrzeżenie: 0
Ślicznie dziękuję Pozdrawiam
Użytkownicy online: Vitis, volf64, wele