W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Co zrobił sterownik? Subskrybuj
2019-07-12 12:01
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Hej. Czy ktoś może mi napisać co zrobił sterownik dziś tj. 11.07 o godzinie 19.27.
Wygląda jakby prądu nie było tylko dlaczego nie przeszedł w automat, tylko włączył ręczny, po tym jak prąd wrócił? 
dodane 2019-07-11 22:42W ogóle dużo pozmieniały. Z lato na zima. CWU z programator na załączony
Przy piecu nikt nic nie robił A przypadkiem na telefonie kilka parametrów zmienić nierealne. 

dodane 2019-07-12 12:01Nikt nic?
2019-07-12 12:40
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0

Cóż doszło do przełączeń jakie widać na zdarzeniach, wykresach. Wygląda tak jakby ktoś dokonywał  przełączeń

Gdyby było wyłączenie z prądu to była by wolna przestrzeń wykresów a tu jest ciągłość bo sterownik przeszedł ostatecznie w ręczne.

Chyba że dziwnym trafem podczas krótkiego zaniku którego nie widać na wykresie sterownik dokonał takowych zmian 
2019-07-12 12:56
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Czy Panowie z ES są w stanie sprawdzić czy ktoś dokonywał tych zmian np przez podgląd logowań czy nastąpiły one samoczynnie. Bo bezpośrednio przy piecu nikt nic nie robił A ja na telefonie też nie ruszałem
2019-07-12 13:46
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
Nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Z mieszkańców  domu nikt nie zauważył brak prądu ?
2019-07-12 15:32
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Prąd był cały czas bo zegarków nigdzie nie "wyzerowało". Chyba musiała by być to taka mikro przerwa żeby zegarków nie skasowało A sterownik to odczuł.  
No nic zmienię hasło na wszelki wypadek. 
2019-07-16 19:19
  krzych_boch-og20 Posty: 140 Ostrzeżenie: 0
Witam. Pozwolę się podpiąć pod dyskusję. Miałem kiedyś podobny przypadek. Z tym że 7 razy pod rząd urządzenie   się resetowało ale samo po tych manewrach wróciło na właściwe tory. Też nikt nic nie zauważył i żadne z urządzeń w domu sie nie resetowało.. Zauważyłem to po wykresach i zdarzeniach na wieczór. U sąsiada też nic nie zauważono a podpięty jest w tą samą linię. Myślę że to jest bardzo czułe urządzenie a reszta sprzętu w domu mogła być podpięta pod inną fazę. Takie jest moje wytłumaczenie.Od tamtej  pory cisza.  
Użytkownicy online: jurkus, mwozniak