W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  Ogniwo eko plus 20kw prosze o pomoc w ustawieniu Subskrybuj
2019-05-23 21:35
  Ruszbert Posty: 0 Ostrzeżenie: 0
Witam jestem poczatkujacym palaczem ekogroszku w urządzeniu ogniwo eko plus 20kw. Kupilem starszy dom ok 150m, dół całość ogrzewanie podłogowe, góra grzejniki, prosze o pomoc jak ustawić parametry pieca.
2019-05-23 21:49
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
Za mało danych , opisz bardziej dokładanie swoją instalację , ile pomp , jakie zawory ( mile widziane zdjęcia ) , no i podstawa to udostępnij sterownik żebyśmy mogli cokolwiek napisać i Ci pomóc
2020-10-13 13:01
  Titum Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Witam. Od niedawna użytkuje kocioł eko +m 20 i dopiero uczę  się obslugi  kotła. Mam pytanie czy to normalne że temp. Na powrocie od podłogówki jest większa niż na zasilaniu. Różnica 15 stopni. Zauważyłem że kocioł przegrzał się do temp. 70 stopni przy temp zadanej 55.Dodam że temp w domu osiągnęły dwie wartosci(czujniki wew) i pompy stanęły. Hydraulicy zrobili mi też nstalacje bez siłownikow na zaworach 3 drożnych i ciężko wyregulować manualnie temp na podłogówce. 







2020-10-13 14:27
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
A jakieś czujniki temp. za tymi zaworami Ci zamontowali, bo niby skąd masz wiedzieć ile  st C puszczasz wpodłogę ? Druga sprawa masz za niską zadaną temp.powrotu.
Podnieś ją do zalecanej min.50st   
Użytkownicy online: ANDRZEJ_OST, cervinka, insel48ksg, Mateuszrychert, schupa, ssiiwwyyy1992, stajur, wele, xwomada