W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  bruli.pl v3.5  Problem z pracą ręczną podajnika po ostatniej aktualizacji Subskrybuj
2019-01-18 10:42
  maslak Posty: 69 Ostrzeżenie: 0
Czy tylko mój kocioł, czy wszystkie mają problem z ręcznym sterowaniem po aktualizacji do najnowszego firmware?
Dzisiaj mój kocioł zgasł, bo skończyło się paliwo - dzięki czemu zostałem z pustą retortą podajnika - normalnie było tak, że zsypuję zasobnik i włączam ręczne podawanie na ok. 5-10min - Jakże się zdziwiłem, kiedy okazało się, że sterownik przestaje podawać paliwo w momencie kiedy ekran sam przechodzi z menu "sterowanie ręczne" do wyświetlania ekranu głównego... takie problem nie dotyczy dmuchawy ani innych rzeczy - staje tylko podawanie.

Wydaje mi się, że ten problem wpływa także na parametr "czas wyrzutu paliwa" kiedy wystąpi zapłon paliwa - miałem to tak skonfigurowane, że jak podajnik się przegrzewał to wysuwało żar w takiej ilości aby kocioł nie gasł, a na górze zostawała odrobina żaru - teraz jestem wręcz przekonany, że kocioł nie wyrzuca paliwa, bo żaru zostaje zdecydowanie za dużo...
Użytkownicy online: wajha69