W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Pello v3.5  Błąd ? - Brak możliwości przypisania obwodów z listwy do pokoju Subskrybuj
2018-10-31 12:24
  kaluzas Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
Dzień dobry,

Jest chyba na platformie jakiś błąd, który nie zapisuje w danym pokoju obwodów zaznaczanych na listwie.

Czyli w ścieżce:  POKOJE -> NAZWA_POKOJU->KONFIGURAJCA -> ROZSZERZENIA na formatce "Konfiguracja rozszerzeń" zaznaczam ptaszki przy cyferkach 1 i 2 odpowiedzniej listwy po naciśnięciu przycisku zapisz nic nie przypisuje się do rozszerzeń w pokoju. 

Ta sama akcja z aplikacji Pello mobile działa bez problemu.

Pozdrawiam Sebastian 
2018-10-31 14:52
  sq9tbu Posty: 1240 Ostrzeżenie: 0
Nie ma żadnego błędu, wszystko mi się ładnie przypisało przed chwilą. Może nie masz zdefiniowanego rozszerzenia, lub nie jesteś zalogowany.
2018-10-31 15:32
  kaluzas Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
sq9tbu ,

Rozumiem, że Twoje radykalne stwierdzenie "Nie ma żadnego błędu" poparte jest odpaleniem aplikacji w trybie debugingu z założeniami, które dotyczą mojego pieca   ? 


Tak jak pisałem wcześniej, wszystko mam zdefiniowane i nie mam żadnego problemu jak robię przypisanie z aplikacji mobilnej.
Zalogowany tez jestem, jakieś inne pomysły ? 


Może znowu jest jakiś wyjątek w przypadku sterownika Pello, tak jak było przy braku ikonki do aktualizacji ?

2018-10-31 19:23
  sq9tbu Posty: 1240 Ostrzeżenie: 0
Ja nie mam żadnego problemu ani z aplikacji mobilnej ani z komputera więc poco debugging. Są 2 możliwości albo masz coś skopane albo chłopaki w ES mają coś skopane ale na Twoim koncie. Udostępnij Twój sterownik, zrób screeny ekranu będziemy coś radzić.
2018-10-31 22:45
  PrzemekP Posty: 1516 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
kaluzas napisał » 2018-10-31 12:24
Dzień dobry,

Jest chyba na platformie jakiś błąd, który nie zapisuje w danym pokoju obwodów zaznaczanych na listwie.

Pozdrawiam Sebastian 

Rzeczywiście coś jest nie tak - muszę sprawdzić i poszukać błędu . Jak tylko znajdę to dam znać.
dodane 2018-10-31 22:45kaluzas - już powinno być ok - możesz sprawdzić i potwierdzić ?
2018-11-01 11:16
  kaluzas Posty: 22 Ostrzeżenie: 0
Potwierdzam ! 
Teraz wszystko OK 

Dzięki  
Użytkownicy online: chris__, DarekCiesla, emaz, leszno.krzyz