W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Varmo w Eko Plus M Subskrybuj
2018-08-28 09:08
  Irek7703 Posty: 42 Ostrzeżenie: 0

witam,

temat dość mocno dykutowany u chłopaków z Bruli v3.5. Tam opinie różne, ale w moim odczuciu raczej przychylne.

Mam pytanie, czy ktoś próbował testować ten opał w kotłach Ogniwo, a jeśli tak, to z jakim skutiem.

Nadchodzi czas zakupu opału, cena Varmo robi się dość rozsądna, jesli do tego dodać, ze jest to opał suchy, o dość stałych parametrach to jest to jakaś wygoda w codziennym użytkowaniu.

Z gory wielkie dzięki za wszelakie opinie


pozdrawiam,

Irek

2018-08-28 15:29
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Irek7703 bruli czy eCoal "wsio ryba" jak sam zauważyłeś opinie są podzielone w tym temacie - > Varmo Plus  Najlepiej przetestuj osobiście i napisz co i jak z tym Varmo +  
PS. Przymierzam się do zakupu 1T V+ na większe mrozy , chyba że zakupiony Greenpal i Retopal da radę
2018-08-29 09:55
  mamut Posty: 352 Ostrzeżenie: 0
na "M-ce" w tamtym wątku testował go @anaana. Ja na swojej OEP 10 mam pozytywne wrażenia odnośnie tego paliwa.
2018-08-30 09:53
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Helos, Varmo spalał się dobrze, kaloryczność ma, więcej niestety roboty. Do pojemnika wchodzi 80kg czyli dwa razy mniej niż dobrego ekogroszku, następny minus -popiołu ze 160kg Varmo nie mieściło się w popielniku, więcej syfu w kotłowni chyba że to komuś nie przeszkadza i nie sprząta zbyt często.

Najlepiej gdy do kotła zagląda się max raz w tygodniu w czasie zimy. 😀👍

Użytkownicy online: AndrzejH, piotrkwl