Wystąpił problem z dostępnością numeru Serwisu. Do czasu uruchomienia numeru głównego prosimy o kontakt pod numerem 605-780-882
Forum  eCoal.pl v3.5 / v4.0  Czas pracy podajnika Subskrybuj
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
2019-10-08 15:23
  babaj Posts: 21 Ostrzeżenie: 0

Kilka postów wyżej jest z górą z przed roku.

Liczyłem na to, że ktoś znalazł sposób lub producent dodał.
Możliwe również, że nie zrozumiałem sposobu z wyliczeniem.

dodane 2019-10-08 15:23
PrzemekP napisał » 2018-07-18 15:23
Tylko i wyłącznie grzebanie w bazie danych - tylko i wyłącznie przez administracje.

Z tego należy rozumieć, że dostęp do surowych danych przez adres sterownika został wyłączony?
Nie da się pobrać danych za pomocą adresu: http://IP-sterownika/arch/2019/10/arch08.dat?


2019-10-09 14:04
  YuZJannowitz Posts: 29 Ostrzeżenie: 0
Proszę o rozjaśnienie.
Przykładowa sytuacja. Zasypuję 40 kg węgla, ustawiam czas pracy na 200 min (0,2 kg\min). Podajnik pracuje 160 min. Dosypuję kolejne 40 kg węgla. Jaki ustawiam czas pracy do opróżnienia podajnika? 200 czy 240 min. (40 min z niepodawanego jeszcze poprzedniego zasypu)?
2019-10-09 14:18
  leON22 Posts: 6523 Ostrzeżenie: 3
Ustal czas pracy tak żebyś nie musiał tak kombinować, bo to nic nie da Jak podajnik pracował na tych 40kg 160min , to powinieneś zmienić przelicznik na 0.25kg/min . Zasypać 40kg i wpisać czas pracy 160min
PS. Przy zmianie ilości opału np. na 80kg , trzeba ponownie zmienić ten czas pracy na 320 min jasne 
2019-10-09 14:34
  YuZJannowitz Posts: 29 Ostrzeżenie: 0
Nie nie. Przelicznik jest OK (0,2kg/min). 40 kg spala się w 200 min. Chodziło mi o to, że węgla zostało mi jeszcze w podajniku na 40 min. ale zmuszony jestem wcześniej dosypać kolejną porcję 40 kg (200 min). Po dosypaniu będę miał w podajniku opał na 240 min. w tym 40 min. z poprzedniego zasypu. Jaki ustawić czas: 240 min (czyli sumę zasypu + niespalony węgiel z poprzedniego), czy 200 min. (czyli tylko nowy zasyp, a sterownik będzie pamiętał aby uwzględnić jeszcze niespalone 40 min z poprzedniego zasypu do statystyk).
2019-10-09 14:48
  leON22 Posts: 6523 Ostrzeżenie: 3
Ok rozumiem , musisz dodać ten pozostały czas  , sterownik tego nie przeliczy Reasumując musisz zasypać 40kg , a w zasypie paliwa wpisać 48kg i czas pracy 240min
2019-10-09 15:02
  YuZJannowitz Posts: 29 Ostrzeżenie: 0
Ponownie dzięki
First pagePrevious page2 / 2Next pageLast page
Users on-line: