W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Stała temperatura podlogi Subskrybuj
2018-05-22 22:57
  marleyy Posty: 490 Ostrzeżenie: 0
Jak najłatwiej ustawić piec tak by puszczał stała temperature w podłogę? Zależy mi na takim rozwiązaniu by np w podłogę szlo stałe 20-21stopni 
2018-05-22 23:15
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
marleyy nie wiem czy dobrze kombinuję ale wyłącz aktywny Reg.pokojowy w Obwody CO1 -Zawór 4D i ustaw na sztywno temp. zadaną za zaworem na 21 st
2018-05-30 19:34
  andrejus Posty: 7 Ostrzeżenie: 0
Też mam ten problem z usatwaieniem stałej tempereatury na podłodze. majster  twierdzi że temperatura bedzie regulowana zaworem termostatycznym który znajduje się przed listwą podłogówki. czy to dobre rozwiązanie?
2018-06-07 12:09
  mamut Posty: 352 Ostrzeżenie: 0
Andrejus od tego ten zawór jest, oczywiście jeśli chodzi o termostatyczny mieszający, nie mylić z termostatycznym jak w grzejniku. Minusem jest tylko to, że trzeba go ręczenie przestawiać.
Jeśli jest przed pompką podłogówki i domieszanie jest z powrotu samej podłogówki to będzie mieszał wodę aby miała temperaturę zadaną. No chyba, że na powrocie będzie temperatura wyższa np połączona będzie z powrotem z grzejników na których zamknęły się termostaty, to wiadomo, że da najniższą możliwą.
Użytkownicy online: liquir, wiblewan