W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  brak możliwośći akceptacji alarmu zabezpieczenie termiczne Subskrybuj
2018-01-13 10:42
  pawciobiel Posty: 66 Ostrzeżenie: 0
eko plus 16kw, sterownik 3.5

Gdy wystąpi alaram "zabezpieczenie termiczne"

1) Nie mogę zaakceptować alaramu na panelu sterownika nawet gdy temperatura spadnie poniżej 70C.
Klikam by akceptować i alarm znika po czym, dostłownie za ułamek sekundy już nowy.

2) W interfejsie WWW, mam trudności w zaakceptowaniu alarmu i przełączeniu sterownika w tryb auto ponieważ
kolejny alarm pojawia się co kilka sekund, nawet jeśli temperatura spadła poniżej 70C.
W Firefoxie, akceptuję alarm ok, próbuję przełączyć dostaję błąd, czekam 1m-5m alarm pojawia się znowu.
W Chromie, pomimo że ikona alarmu (dzwonek w prawym górnym rogu) jest szary - brak alarmu -
dalej nie mogę przełączyć w tryb auto. Jeśli odświeżę strony to ikona alarmów na ułamek sekundy robi sie czerwona
i jeśli szybko kliknę to mogę zaakceptować alarm,



"eCoal/Alarm termik kotła - Zabezpieczenie termiczne kotła"Przy próbie przełączenia w tryb automatyczny dostaję komunikat: "Błąd podczas zapisu parametrów: is_disabled"

Uprzejmie proszę o dodanie/poprawę funkcjonalnośći akceptacji alarmów, by jeśli wystąpił alaram j.w.
a temperatura jest niższa niż np 80C(?), to jedno potwierdzenie usuwa wszystkie alarmy już wygenerowane/czekające w kolejce.

2018-01-13 11:56
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
2018-01-13 14:57
  pawciobiel Posty: 66 Ostrzeżenie: 0
hmm ok, dziękuję.
Użytkownicy online: Coorka, KorkosinskaK, Micjur8082, Mixokret, Ogniwozbuforem