W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  tauron i ekogroszek Subskrybuj
2017-12-08 17:19
  pablo Posty: 596 Ostrzeżenie: 0
ktoś może podsumować w końcu coś na ten temat ekogroszku
https://sklep.tauron.pl/page/ekogroszek?
chodzi mi o ten zółty i różowy
2017-12-08 19:07
  buhaj39 Posty: 122 Ostrzeżenie: 0
Hej
Sam nim nie paliłem ale był niedawno na forum wątek na temat tego eko i nic dobrego o nim nie pisano
2017-12-08 19:47
  klapoluchy Posty: 82 Ostrzeżenie: 0
Hej
O Różowym:
Zacznę od pozytywów: worki są ładne, mocne, ładnie ułożone na palecie, no i to by było na tyle jeżeli chodzi o plusy.
Teraz minusy.
Omijać to szerokim łukiem. Nawet jak by 600 za tonę był to wolał bym miał jakiś kupić niż to. Obecnie pale go razem z groszko-miałem, (3 worki miału i 2 różowego) i domieszką wapna. Samego to się go palić nie da bo koksuje jak wściekły. W takiej mieszance jakoś się spala ale popiołu jest bardzo dużo, syf na wymienniku i jeszcze kupa roboty z mieszaniem. W podobnej cenie można kupić lepszy węgiel.
2017-12-08 22:18
  pablo Posty: 596 Ostrzeżenie: 0
a rozmawiałeś ze sprzedawca o swoich problemach emocjonalnych jakie musisz przechodzić przez ten zajebisty ekogroszek :?
2017-12-09 00:10
  gmaj22 Posty: 2240 Ostrzeżenie: 0
Ja w ubiegłym sezonie zwracałem ten "ekogroszek", spaliwszy zaledwie dwa worki. Ale nie każ mi powtarzać, jak przebiegła rozmowa ze sprzedawcą. Faktem jest, że poskutkowała, bo po dwóch dniach przyjechali i go zabrali.
2017-12-09 20:41
  zbyniuk5 Posty: 86 Ostrzeżenie: 0
masakra to za mało powiedziane, zdecydowanie nie polecam, no chyba, że chcesz sie męczyć z paleniem
2018-12-05 11:11
  pawurb16 Posty: 3 Ostrzeżenie: 0
Witam. W czerwcu 2018r zakupiłem 3,2 tony ekogroszku tauron różowego, aby był suchy i był suchy. Obecnie zacząłem nim palić. Spala się, ale na dobę 40kg czyli 2 worki z czego wybieram 10kg popiołu z kamieniami i płytkami wapiennymi. Jeżeli ktoś chce sobie wysypać drogę do nie trzeba zamawiać kamienia. Złożyłem reklamację, ale odpisali, iż każda partia węgla jest badana i jest wszystko w porządku. Totalna porażka. Sprawę przekazuję do Rzecznika Praw Konsumenta może uda się przeprowadzić rzetelne przebadanie tego pseudo ekogroszku. Palę ekogroszkiem od 5 lat i nawet syberyjski daje więcej ciepła i mniej popiołu chociaż się spieka. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.Ponadto na swoim portalu CZOPS nie umieszczają negatywnych opinii - próbowałem 2 razy nie umieścili.
Użytkownicy online: domimik, kociolek14, mario-speedway, mkg9