W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Podłączenie zasilania CWU Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2017-11-10 19:25
  gmaj22 Posty: 2240 Ostrzeżenie: 0
A wiesz, ze ja juz widziałem zawór bezpieczeństwa wkręcony w miejsce czujnika kotła???! Akurat tam była nagwintowana zaślepiona tuleja. Jest pewne, że nigdy by nie zadziałał...
2017-11-10 19:28
  leON22 Posty: 6509 Ostrzeżenie: 3
U mnie instalatorzy zamontowli w to miejsce zawór bezpieczeństwa CW617N Już kilka razy zadziałał na początku jak było jeszcze trochę powietrza w instalacji i ustawiłem wysoką temperaturę kotła ponad 65 st Drugi raz jak dopuściłem do układu  ( zamknięty ) zbyt dużo wody wzrosło ciśnienie w instalacji i zawór spuścił nadmiar
2017-11-10 19:53
  dzumian Posty: 10 Ostrzeżenie: 0
Podziękowania dla poprzedników za wyjaśnienie w moim przypadku instalatorzy podlączyli w to miejsce zasilanie obwodu CWU i chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z użytkowników też tak ma. Bo pierwszy raz się spotkałem z takim podłączeniem i nie wiem, czy jest to prawidłowo wykonane 
2017-11-10 20:01
  gmaj22 Posty: 2240 Ostrzeżenie: 0
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ładować z tego króćca bojler, jeśli masz kocioł zabezpieczony w inny sposób, zgodny z normą. 
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: leON22