W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  ekogroszek kolumbijski Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
2017-10-29 21:57
  Wikliraf Posty: 96 Ostrzeżenie: 0
U mnie nie ma gazu, ale przy spaleniu niecałych 2 ton za sezon to ja dziękuję za zabawę z eko, przy tych cenach też wolałbym gaz. Tylko żeby nie było sytuacji jak kiedyś z kotłami na olej. NA szczęście u nas dofinansowanie będzie do pv więc zaczynam się rozglądać za PC...
2017-10-31 01:12
  berni641 Posty: 53 Ostrzeżenie: 0
Moje skromne zdanie ; tzw. wonglo jest aktualnie na górce, (było dużo, tanio i się nie opłacało) aktualnie ceny są pod sufitem (vide Amsterdam). "Czarny" rynek zacznie wyścig, "bo się opłaca". Rok, półtora i przegrzeją atmosferę i znowu... będą hałdy na kopalniach. W tym czasie suweren się wku... wi, część, która ma dostęp do ziemnego, postawi gazokotły, pomstując na wszystko związane z górnictwem. Cykl się zamknie - ekogroch znowu po 500 - 700/t...Miejmy świadomość, węgla w RP jest nadal w c... l, i będzie ważnym źródłem przychodu do budżetu jeszcze na długie lata... A ziemny, na pstrym koniu  podąża, zwlaszcza ten od ruskich, tak myślę 😞
2017-10-31 01:18
  pablo Posty: 596 Ostrzeżenie: 0
               damian_lisu           : a Ty z jakiej konkurencji przylazłeś, bo z tym grochem mam do czynienia dłuższy czas apropo wilgotności na pewno ne przebija Kareny. Ty widziałes Silver  pewnie jak świnia niebo (jak Ty tam widzisz miał ) tak jak kolega pisał groch jest wręcz jak antracyt.
2017-10-31 11:40
  berni641 Posty: 53 Ostrzeżenie: 0
Potwierdzam, aktualnie palę rubinem z Obi (Bartex), jest ok. 
2022-12-13 10:06
  waski78 Posty: 1 Ostrzeżenie: 0
Mam pytanie,czy posiada ktoś odpowiednie ustawienia pieca pod ekogroszek kolumbijski?
piec OEP+16Kw.Sterownik eCoal 3.5.
dziękuję.
2022-12-13 10:18
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
Nie ma takich ustawień, każda instalacja jest inna musisz sam to ogarnąć. Paliłem kiedyś groszkiem kolumbijskim i palił się znakomicie, można go porównać do skarbka, czyli niska spiekalność, moc i mało popiołu. Nie wiem co teraz kryje się pod nazwą" kolumbijski" , bo opinie są różne pewny
Pierwsza stronaPoprzednia strona3 / 3Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: adasko79, ajsl20017, aro1986, GRZWLO6652, kasia4545, Petous, wwaassyyll