W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Dmuchawa - ustawienia. Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2017-10-11 13:27
  Bandi Posty: 82 Ostrzeżenie: 0
No ja wiem zrobiło się to jak przykręciłem zawór 4D żeby nie szło na grzejniki, w domu grzejniki są ok ale powrót słaby nie mam na grzejnikach głowic termostatycznych i tylko tak mogę regulować ciepłem w domu ;( jak zawór podkręcę na 2,8 - 3 to mam przy tej pogodzie za ciepło ale powrót jest ok
A byłem teraz w piwnicy na powrocie jest 51,3 stopnia wiec trzeba było chyba więcej czasu żeby się wymieszało i doszło do tej tęperatury
2017-10-11 14:02
  Sarnow6 Posty: 8 Ostrzeżenie: 0

                        
                                                        Czas pracy podajnika                            
                                                                                                10                                                            sek                                                                                                                
                        
                                                        Czas postoju podajnika                            
                                                                                                40                                                            min                                                                                                                
                        
                                                        Czas krótkiej przerwy                            
                                                                                                20                                                            sek                                                                                                                
                        
                                                        Ilość powtórzeń                            
                                                                                                2                                                                                                                                                                                                                                                            Moc dmuchawy                                                                                                                            42
dodane 2017-10-11 14:02
                                        
                        
                                                        Czas pracy podajnika 10                                                            sek                                                                                                                
                        
                                                        Czas postoju podajnika 40                                                            min                                                                                                                
                        
                                                        Czas krótkiej przerwy 20                                                            sek                                                                                                                
                        
                                                        Ilość powtórzeń 2                                                                                                                                                                            
                        
                                                        Moc dmuchawy 42                                                            %                                                                                                            
2017-10-11 16:00
  Bandi Posty: 82 Ostrzeżenie: 0
no i mam w necie tak to u mnie wygląda https://esterownik.pl/device/15138
dodane 2017-10-11 16:00Kolego Sarnow6 coś tak jakby się to trochę rozciągło na tej stronie nie wiem czy widać wszystkie parametry.
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: