W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl v3.5  Presety Subskrybuj
2017-10-02 23:08
  Tomisss Posty: 83 Ostrzeżenie: 0
Ponawiam ubiegłoroczną prośbę do programistów E-Sterownik o możliwość utworzenia własnych presetów sterownika. Większość z użytkowników, poza sezonem pali np. miałem, bądź gorszej jakości eko i przydałyby się programowalne presety z ustawieniami. Tak żeby np. w sezonie przez jeden click wróciły wcześniej zaprogramowane nastawy dla danego paliwa.

  
2017-10-02 23:14
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
No nie było by to głupie żeby zrobić kilka-chociaż 2  ustawienia własne(a jak by jeszcze można dodać nazwę to...poniosło mnie 😃).
2017-10-03 11:43
  Tommyle Posty: 129 Ostrzeżenie: 0
Kurcze, super pomysł. Jestem jak najbardziej za.
Jeden klik i mamy ustawienia pod wcześniej używany opał 
2017-10-03 11:54
  ansu Posty: 178 Ostrzeżenie: 0
To może zapisz ustawienia do pliku i załaduj ustawienia. Takich backupów można by tworzyć nieskończenie dużo jak również edytować za pomocą notatnika.
2017-10-03 16:17
  marleyy Posty: 490 Ostrzeżenie: 0
temat stary, taki, że najstarsi górale go pamiętają! ale POPIERAM W PEŁNI.
2019-05-10 11:11
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Hej. 
Widzę że temat zapisywania ustawień i przełączania się między nimi jednym kliknięciem był już poruszany. 
Czy Panowie z ES mogą się wypowiedzieć czy takie coś ma szansę w ogóle zaistnieć i jeśli tak to kiedy A jeśli nie to dlaczego???
Dla wielu użytkowników byłoby to niesamowite ułatwienie.
dodane 2019-05-10 07:41Czy Panowie z ES udzielą odpowiedzi?
dodane 2019-05-10 11:11Hmm w ES dziś wolne ?
2019-05-12 21:08
  Walter Posty: 169 Ostrzeżenie: 0
Funkcja miała by sens, jedynie przy niezmiennej idealnej  jakości opału. Sam paląc jednym opałem kupowanym bezpośrednio na kopalni zauważyłem, że wymaga korekty  co sezon, więc po co to, skoro i tak musisz to korygować?
2019-05-12 21:27
  simko1 Posty: 421 Ostrzeżenie: 0
Np po to żeby przy takiej pogodzie jak mamy teraz i potrzebie grzania tylko cwu w dzień  , wieczorkiem chce zagrzac sobie podłogę w łazience i już muszę kilka parametrów zmienić. Nie wspomnę o sytuacji gdzie grzeje cwu programatorem a potrzebuje "złamać"powietrze w domu to już w ogóle mam przestawiania -cwu robi u mnie za ochronę powrotu. 
Sytuacja o której Ty wspominasz oczywiście ma miejsce bo opał jest różny ale wtedy to nie zmiana parametrów tylko dopieszczenie ich.
Wykorzystując okazję ponownie zapytam Panów z  ES czy jest możliwe zrobienie takiej opcji? Jeśli tak to kiedy ? Jeśli nie to czemu? 
2019-05-13 09:12
  leON22 Posty: 6494 Ostrzeżenie: 3
simko1 presety fajna sprawa ale w/g mnie zbędna. W moim przypadku wszystkie opcje realizowane na tych samych ustawieniach ( tryb auto lato, aktywna pogodówka temp.za zaworem 4D, spalanie grupowe ) jednym słowem pełna automatyka , po co sobie komplikować życie  
2019-05-13 10:40
  pawel3 Posty: 496 Ostrzeżenie: 0
simko1 napisał » 2019-05-10 11:11
Hej. 
Widzę że temat zapisywania ustawień i przełączania się między nimi jednym kliknięciem był już poruszany. 
Czy Panowie z ES mogą się wypowiedzieć czy takie coś ma szansę w ogóle zaistnieć i jeśli tak to kiedy A jeśli nie to dlaczego???
Dla wielu użytkowników byłoby to niesamowite ułatwienie.
dodane 2019-05-10 07:41Czy Panowie z ES udzielą odpowiedzi?

Witam odpowiadamy 
Propozycja, została przekazana jako prośby użytkowników do odpowiedniego naszego działu.
Prośba ta, na tą chwilę ma niski priorytet realizacji. Obecne ustawienia/parametry sterownika w łatwy, przejrzysty sposób, umożliwiają użytkownikowi zmienić te parametry za pomocą kliku "kliknięć".
Użytkownicy online: jerzyw99