W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  eCoal mobile Subskrybuj
2017-09-24 15:57
  sw224 Posty: 33 Ostrzeżenie: 0
Witam mam takie pytanie dlaczego w aplikacji mobilnej  po przełączeniu grzania z czujnika temperatury wewnętrznej na czujnik za zaworem znika temperatura z czujnika wewnętrznego a dobrze by było widzieć ile mam akurat w pokoju przy tym ustawieniu.
2017-09-24 18:00
  sq9tbu Posty: 1240 Ostrzeżenie: 0
Jedno wejście jeden czujnik.
2017-09-24 20:11
  sw224 Posty: 33 Ostrzeżenie: 0
No ale można sterować temperaturą za pomocą pompy i zaworu i fajnie by było w aplikacji podejrzeć jaką mamy temperaturę powietrza skoro mamy czujnik temperatury wewnętrznej przecież czujniki chodzą na osobnych wejściach więc to tylko kwestia programowa tak mi się przynajmniej wydaje . 
2017-09-24 21:12
  czechu714 Posty: 23 Ostrzeżenie: 0
Witam, też zauważyłem ten problem, tak jak poprzednicy chciałbym mieć możliwość podglądu temperatury wewnętrznej, wydaje mi się że nie jest to większy problem udostępnić odczyt z czujnika wewnętrznego w przypadku sterowania temperaturą tylko za pomocą zaworu 4d.  
2017-09-30 22:53
  sw224 Posty: 33 Ostrzeżenie: 0
Może ktoś z Elektro-systemu się wypowie w tej kwestii. 
dodane 2017-09-30 22:53Widzę że brak zainteresowania tym problemem że strony Elektro-systemu. 
2021-10-20 15:45
  endriuu Posty: 6 Ostrzeżenie: 0
witam szanowne grono 
mam zapytanie chciałbym też widzieć jaką aktualnie mam temperaturę w pokoju na schemacie i podłączyłem czujnik przewodowy w sterowniku do wejścia na czujnik temp. zewnętrznej i teraz gdzie wszyscy mają chmurkę na schemacie ja mam akurat temperaturę w pokoju czy jest możliwość zobaczenia w innym miejscu apki temperaturę wewnętrzną
dodam że widziałem u innych na dostęp zdalny że na schemacie gdzie jest grzejnik to jest pole z temperaturą 
proszę was o jakieś rady 
PS. JESTEM NOWY I ZIELONY W TYCH SPRAWACH
Użytkownicy online: aczamuni