W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Problem w zalogowaniu do sterownika Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2017-10-11 20:17
  Bandi Posty: 82 Ostrzeżenie: 0
Witam czy da się usunąć w jakiś sposób zdarzenia w ecoal. Jest u góry z prawej Usuń ale nic nie można z tym zrobić. A wpisałem parę razy zapełnienie zbiornika i wszystko rejestrowało, jest leki bałagan. Czy da się w jakiś sposób usunąć te wpisy
2017-10-12 07:19
  PrzemekP Posty: 1519 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Bandi napisał » 2017-10-11 20:17
Witam czy da się usunąć w jakiś sposób zdarzenia w ecoal. Jest u góry z prawej Usuń ale nic nie można z tym zrobić. A wpisałem parę razy zapełnienie zbiornika i wszystko rejestrowało, jest leki bałagan. Czy da się w jakiś sposób usunąć te wpisy

Mówisz o zakładce Zdarzenia na stronie sterownika? Jeżeli tak to nie ma możliwości usunięcia - jest to lista wszystkich zdarzeń zarejestrowanych przez sterownik.
Kontrolka Usuń służy do usuwania zdefiniowanych szablonów. Można zdefiniować szablon żeby na liście pokazywały się tylko wybrane zdarzenia - wszystkie kontrolki u góry po prawej stronie służą do tego celu.
2017-10-12 08:22
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Można usunąć pomyłkowy zasyp paliwa, logujesz się na stronę esterownik, przechodzisz do urządzenia, wybierasz statystyki, zdarzenia i usuwasz. Nie da rady tego zrobić z aplikacji mobilnej. Na szczęście E-S pomyślał o pomyłkowych zasypach i jest taka możliwość 👍😃💪
dodane 2017-10-12 08:22Można usunąć pomyłkowy zasyp paliwa, logujesz się na stronę esterownik, przechodzisz do urządzenia, wybierasz statystyki, zdarzenia i usuwasz. Nie da rady tego zrobić z aplikacji mobilnej. Na szczęście E-S pomyślał o pomyłkowych zasypach i jest taka możliwość 👍😃💪
dodane 2017-10-12 08:22Można usunąć pomyłkowy zasyp paliwa, logujesz się na stronę esterownik, przechodzisz do urządzenia, wybierasz statystyki, zdarzenia i usuwasz. Nie da rady tego zrobić z aplikacji mobilnej. Na szczęście E-S pomyślał o pomyłkowych zasypach i jest taka możliwość 👍😃💪
dodane 2017-10-12 08:22Można usunąć pomyłkowy zasyp paliwa, logujesz się na stronę esterownik, przechodzisz do urządzenia, wybierasz statystyki, zdarzenia i usuwasz. Nie da rady tego zrobić z aplikacji mobilnej. Na szczęście E-S pomyślał o pomyłkowych zasypach i jest taka możliwość 👍😃💪
2017-10-13 11:08
  Bandi Posty: 82 Ostrzeżenie: 0
Rozumiem PrzemekP, a szkoda bo jako początkujący, i bez wiedzy przełączałem, wbijałem napełnienie zasobnika kilka razy zrobiło się dużo śmieci nie potrzebnych, moim zdaniem powinna być możliwość usunięcia, żeby nie było takiego bałaganu, pomylić się zawsze można, a zaraz zostaje to odnotowane i nie można tego już poprawić? Może programiści by też nad tym pomyśleli? to tak dla tych co lubią mieć porządek
2017-10-13 23:19
  anaana Posty: 649 Ostrzeżenie: 0
Bandi zasyp możesz skasować, sprawdzone i skasowane w statystykach. Sprawdzałeś??
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: Dubak, maly38444, porsch07, Pudelski7, roman19, Romek