W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Problem z przestawianiem czasu w sterowniku Subskrybuj
2017-03-05 16:40
  kmaslanka Posty: 66 Ostrzeżenie: 0
Witam,
W ostatnim czasie mam problem z przedstawiającym się czasie w sterowniku co ma wpływ na prace programatora który działa na podstawie czasu. Urządzenie cały czas jest podłączone do prądu a zdaża się ze czas potrafi się zmienić na przykład o 3 godziny w przód.
Prośba o pomoc. Może ktoś spotkał się z takim objawem ? Kocioł kupiony kilka miesięcu temu , jest jeszcze na gwarancji.

Mam też pytanie i taką propozycję aby dało się ustawić czas w aplikacji mobilnej lub aplikacji na stronie esterownik, bo takiej możliwości teraz nie ma.

Prośba o porade i pomoc.
Pozdrawiam
Kamil
2017-03-05 18:18
  sq9tbu Posty: 1240 Ostrzeżenie: 0
A masz cały czas wpięty do internetu?
2017-03-05 23:19
  kmaslanka Posty: 66 Ostrzeżenie: 0
Tak, mam cały czas wpięty sterownik do internetu. Czasem się zdarzają któtkie przerwy ale są sytuacje kiedy przerw nie ma a czas sie przestawia o ok 3 godziny do przodu. Dziwne jest to ze jest to ok 3 godziny do przodu.
2017-03-05 23:38
  leON22 Posty: 6507 Ostrzeżenie: 3
kmaslanka mam nadzieję , że masz dobrze ustawioną strefę czasową sterownika w Ustawieniach-Informacje na UTC+1 : 00 France , Germany itd... 
PS. W ustawieniach masz wybrane UTC+4  Oman , UAE , dlatego to przesunięcie 
2017-03-05 23:45
  kmaslanka Posty: 66 Ostrzeżenie: 0
Brawo Ty, że ja tego nie zauważyłem Wielkie dzięki i Pozdro serdecznie za spostrzegawczość i pomoc
Użytkownicy online: