W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eCoal.pl  Palenie miałem-przeróbka Subskrybuj
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
2017-01-11 07:40
  wiktoriano Posty: 279 Ostrzeżenie: 0
1. Panowie przez tą rurę da się palić jak jest kocioł górnego i dolnego spalania?

2. Przerabiał ktoś ekoenergie II (dużą) na miał? bo jak palę na grupowym to nie, że nie dopala tylko w ogóle się nie pali od strony podajnika, a na grupowym niedopala.
Myślałem wywiercić jeden mały otwór fi 8, jak to będzie mało to drugi potem trzeci. 

Jakieś pomysły?
Miałem nie palić miałem bo mnie wkur... ale załatwiłem z elektrociepłowni na przyszły rok 6ton miału 28MJ.  wiec się muszę nauczyć. 
2017-01-11 09:48
  australopito Posty: 72 Ostrzeżenie: 0
Ja palilem 3 sezony na innym sterowniku ( tryb reczny ) i 1 sezon na Brulim ( grupowe ) no a teraz ekogroszek. Dawalem rade, spalal się ale zdecydowanie lepiej pali się ekogroszek. Dla mialu byla potrzebna modyfikacja palnika poprzez zaklejene części otworów, dodatkowo wywiecilem jeden lub dwa otwory fi 6 mm chyba, w ściance od podajnika. U mnie jest mala ekoenergia
2018-02-27 10:20
  saimon21 Posty: 106 Ostrzeżenie: 0
dajcie fote tego palnika dziś na próbę wrzuciłem pół wiaderka wungla na awaryjny i kurczaki na dworzu -14 a w piecu + 15 po 10 min musiałem stan podtrzymania zwiększyć bo z 55 do 80  nagrzało, może na stałe przejść na węgiel i nie przejmować się już tymi dziurami
dodane 2018-02-27 10:20dodam, że próbowałem eko od 650 zł do 1000 i zimą zawsze praktycznie 20-25 kg idzie, a ilości między tym drogim i tanim to jest kwestia kg może max 3 na dobę
Pierwsza stronaPoprzednia strona2 / 2Następna stronaOstatnia strona
Użytkownicy online: arkadioosz, bohuslavice, Jan46, vonMundi