W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  Bero Subskrybuj
2018-02-07 22:26
  bodziasty Posty: 1921 Ostrzeżenie: 0
Temat poszedł w kosmos więc nie wiem gdzie pisać - więc piszę tu.
Dziś po kalibracji głowic zamiast głowice wrócić do poprzedniego nastawienia, czyli u mnie były otwarte przykładowo na 45% to stanęły na zero. no i potem zanim pootwierały się znowu do tych 45% - a otwierają się o 4% najwięcej i chyba co 2 minuty to masakra się zrobiła w instalacji. Nie lepiej, żeby wracały do ustawień sprzed kalibracji ?
Zniknęła też możliwość wyłączenia kalibracji w opcjach - dlaczego ?
Zniknęła też możliwość kalibracji w danym pokoju danej głowicy - to było bardzo fajne, bo można było sobie tylko daną głowicę skalibrować - jak coś nie tak było z nią, a teraz to tylko wszystkie albo żadne - przywróćcie to spowrotem
Zróbcie możliwość wyłączenia kalibracji w opcjach.

dodane 2017-01-12 00:41Chociaż ogólne wyłączenie kalibracji i  opcja kalibracji głowicy w konfiguracji w pokoju by się przydała - tak jak kiedyś było.

dodane 2018-02-07 22:26Mam pytanie odnośnie głowic - od jakiegoś czasu zauważyłem, że pomimo zamknięcia całkowitego - kaloryfery zimne, to na wykresach - czy to mobilnych czy z kompa pokazuje, że są otwarte - na jednej 40%, na drugiej 38%



Kalibracja nic nie daje, zmiana docisku głowicy również.
Czy coś zmienialiście ?
Przedtem było w porządku - jak dobiło w pomieszczeniu do zadanej to pokazywał 0% jak zamknięte były całkowicie.
Trochę to jest mylące.

Użytkownicy online: mario-speedway, Pilot