W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  eSterownik.pl  Automatyczne logowanie Subskrybuj
2016-12-19 09:49
  Tommyle Posty: 129 Ostrzeżenie: 0
Czy jest szansa, że ES wprowadzi automatyczne logowanie do serwisu bez konieczności każdorazowego podawania loginu i hasła.
Obecne rozwiązanie jest dość kłopotliwe.
Już kiedyś (przed rewolucją na forum) zarówno ja, jak też inni użytkownicy pisali z prośbą o uruchomienie takiej funkcjonalności.

2016-12-19 09:54
  PrzemekP Posty: 1516 Ostrzeżenie: 0 ELEKTRO-SYSTEM / ADMIN
Tommyle napisał » 2016-12-19 09:49
Czy jest szansa, że ES wprowadzi automatyczne logowanie do serwisu bez konieczności każdorazowego podawania loginu i hasła.
Obecne rozwiązanie jest dość kłopotliwe.
Już kiedyś (przed rewolucją na forum) zarówno ja, jak też inni użytkownicy pisali z prośbą o uruchomienie takiej funkcjonalności.

Na tę chwilę nie planujemy takiej funkcjonalności. Czas trwania zalogowanego użytkownika jest dość długi. Logowanie bezpośrednio do urządzenia w wersji 3.5 jest niemożliwe ze względów technicznych - logowanie musi przejść przez platformę
2016-12-19 09:57
  Tommyle Posty: 129 Ostrzeżenie: 0

Szkoda i dzięki za odpowiedź
2016-12-19 12:21
  mamut Posty: 352 Ostrzeżenie: 0
Już kiedyś pisałem o takim workaround. Może dałoby radę zrobić podstronę typu esterownik.pl/logowanie gdzie byłoby tylko logowanie, ewentualni po zalogowaniu mogłoby automatycznie przekierowywać na https://esterownik.pl/moje-urzadzenia 
Strona esterownik.pl nie jest specjalnie przyjazna dla urządzeń mobilnych, więc dla posiadaczy iOS czy Windows ułatwiłoby to znacznie obsługę urządzenia na telefonie.
Użytkownicy online: 11305, ALFA159, duszaw, insel48ksg, roman19, Roman86, Romek83, Sahy