W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  bruli.pl v3.5  ocena ustawien strownika Subskrybuj
2016-12-11 13:26
  australopito Posty: 72 Ostrzeżenie: 0
Witam. Hm.... widzę, że bardzo dużo postów a co za tym idzie tematów po prostu zniknęło ( a można było z nich czasami skorzystać). No cóż skoro taka modernizacja. Ale do rzeczy]

Od dobrych kilku miesięcy jestem użytkownikiem sterownika bruli v 3.5, który jest w zestawie z kotłem Witkowskiego 19 KW i palnikiem ekonenergia ( mała tj. obecnie średnia 15-35 KW). Testowałem rożne ustawienia, rodzaje paliw i znawców tematu bardzo proszę o zerknięcie na moje bieżące ustawienia i ewentualnie poradzenie co jeszcze mozna poprawić aby piecyk optymalnie pracował. W domu jest osiągnięty komfort cieplny ( 22-22,5) i obecnie włączyłem regulator pogodowy ( temperatura kotła) abym przy wysokich temperaturach na zewnątrz nie przegrzewał domku
2016-12-11 13:33
  konto usunięte Posty: 10188 Ostrzeżenie: 0
Nie ma tutaj znawców został jeden ES SERWIS. Numer w zakładce. Pozdrawiamy.
2016-12-11 13:37
  australopito Posty: 72 Ostrzeżenie: 0
Dobrze ujmę to inaczej. Więcej doświadczonych użytkowników tego sterownika ode mnie. A zapewne jest ich co najmniej kilku
Użytkownicy online: -adek, arturro2112, darpie70, Konstech, Owczarzy1, rezek, Walter, wele