W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku
Forum  Aplikacje mobilne  Propozycja dodania kilku rzeczy do aplikacji mobilnej v3.5 Subskrybuj
2016-12-09 23:08
  Piotr__O Posty: 23 Ostrzeżenie: 0
Witam,
zastanawia mnie fakt czy jest możliwe dodatnie kilku usprawnień do aplikacji mobilnej:
- Poziom paliwa w zasobniku - czy nie można spróbować stworzyć kafelka, który przeliczałby z zadanej wartości zużycia chwilowego kg/min, ile kg zużyliśmy do tej pory, byłoby łatwiej namacalnie pewne rzeczy sobie uzmysławiać...tz zawsze można czas pracy mnożyć przez zadaną wartość...ale po co to liczyć na kalkulatorze??
- Jaki jest obecny stan pracy kotła, z tego co pamiętam w poprzedniej wersji aplikacji była możliwość odczytu czy piec jest w podtrzymaniu czy w grzaniu, a obecnie...
- Czy w temp. wewn. CO1 i CO2 nie można umieścić wartości czerwonymi małymi literami jak w Temp. CWU wartości żądanej do osiągnięcia...
- i ostatni postulat zmienna wielkość kafelków, o której pisałem kiedyś. Można w ten sposób zrobić sobie jeden ekran bez przewijania najważniejszych parametrów...
To byłoby tyle, co o tym myślicie??
2016-12-19 18:57
  Warmik Posty: 31 Ostrzeżenie: 0
Popieram szczególnie punkt ostatni, od samego początku wkurza mnie to, że te kafelki są takie wielkie i nic z tym się nie da zrobić.
2016-12-20 08:40
  wiktoriano Posty: 279 Ostrzeżenie: 0
Stan kotła możesz odczytać z obrotów wiatraka, ustawiasz grzanie np 41% podtrzymanie 42%, a jak palisz na dwie moce to 41%, 42% i podtrzymanie 43 lub 40, w takim wypadku będziesz wiedział w jakim jest trybie. 
Jeśli Ci chodzi o tryb auto, to jest to niemożliwe bo zdradziło by to algorytm (chyba)

Moja propozycja.
Jest już prawie 12 tyś sterowników zarejestrowanych, przydało by się podążać za głosem społeczeństwa, w końcu to my tworzy to forum. 

Tam gdzie jest dodaj kafelkę, dodać ustawienie "Kwadratowe kafelki "
Na każdej kafelce można zmienić parametr, a nie tak jak jest teraz, że część ma a część nie ma takiej możliwości np. trym CWU nie można zmienić itp. 
2016-12-23 13:53
  kgrabowski Posty: 27 Ostrzeżenie: 0
Ja proponuję zmienic funkcjonalność histeryzy dla grupowego tak aby dało sie ustawiać inny poziom dla przekroczenia temp zadanej a innny dla spadku temp. poniżej zadanej.

Użytkownicy online: aczamuni