W nowym sofcie do sterowników PELLO dodaliśmy obsługę BUFORA. Więcej informacji na forum lub w tym pliku

Bezpieczeństwo danych

Połączenie z naszymi serwerami odbywa się poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie SSL, które wykorzystuje 256-bitowy klucz AES. Protokół SSL jest obecnie najbezpieczniejszą stosowaną formą ochrony danych. Zastosowane przez nas rozwiązanie jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.

Dowodem na połączenie szyfrowane jest adres strony, który zaczyna się od "https://..." zamiast "http://..."

Posiadamy Certyfikat SSL wystawiony przez Unizeto Technologies S.A. który potwierdza, że zapewniamy podczas połączenia z naszymi serwerami:
- bezpieczeństwo – szyfrowanie połączeń, bezpieczne przekazywanie danych,
- wiarygodność – potwierdzenie tożsamości strony WWW w internecie,
- zaufanie – świadczenie usług zgodnie ze światowymi standardami.

Wszystkie hasła użytkowników platformy eSterownik.pl zapisane są w bazie danych po przekształceniu przez algorytmy oparte o jednokierunkowe kryptograficzne funkcje skrótu. Oznacza to, że nikt nie ma dostępu do haseł użytkownika (nawet administratorzy platformy eSterownik.pl).

Każda transakcja wymiany danych sterownika eCoal.pl/bruli.pl z serwerem eSterownik.pl zabezpieczona jest losowym loginem i hasłem, które generowane są przy każdym nawiązaniu połączenia.

eSterownik Mobile na system Android również korzysta z zabezpieczonego protokołu SSL i nie posługuje się otwartymi hasłami a jedynie ich „hashami”.